.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کمک درساخت یه الارم

تشکر ها
    0
    تشکر شده 3 از 1 پست

Icon11 کمک درساخت یه الارم

سلام با اجازه مدیران
    من با کمک مهندسین گرانقدر این انجمن می خوام یه مدار طراحی کنم خوشحال میشم کمکم کنید
    راستش بخواید می خوام یه مدار بسازم که این صدا http://uplod.ir/rho2dt2pjpxh/alarm21.mp3.htmبده یعنی دینگ ینگ بخدا خیلی دنبالش گشتم چیز زیادی بدست نیوردم من رشتم الکترونیک نیست فقط یه دوستی تاحدودی کمکم کرد یه شماتیک داد که اینهhttp://8pic.ir/images/znialmn1tzwyds8ohwgm.gif من زیاد سر درنیوردم ولی ازتون میخوام کمک کنید میخوام با 12 ولت کار کنه و دقیقا همین صدا باشه اما بش زمان بین هر دینگ دینگش قابل تنظیم باشه تشکر از انجمن عای پر محتوا
    منتظزتون هستم دمتون گرم مداریه به درد همه چیز میخوره از جمله ماشن
    فعلا

2. 3کاربر از 000000k بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (3rd March 2013),IRANIA (2nd March 2013),SALEH (27th February 2013)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : کمک درساخت یه الارم

سلام دوست عزیزم
    بیشتر مهندسان و مدیران این انجمن به شغل تعمییرکاری مشغول هستند و الان هم دم عیده سره همه شلوغه
    این مداری که شما خواستید و شماتیک اون رو گذاشتید برای تبدیل شدن به مدار عملی و طراحی فیبر نیاز به زمان و وقت زیادی داره
    حالا شاید به نظر شما خواسته زیادی نیست ولی اگه کمی واقع بین باشید با این اوضاع احوال زمونه
    کمتر کسی گیر میاد که بشینه این کار رو برای شما انجام بده تاز معلوم هم نیست این مدار آخر سر همون باشه که شما انتظار دارید!

ولی بازم کمی صبور باشید اگه از دوستان تونستند در این مورد شما رو یاری خواهند کرد

موفق باشید

4. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Arash_323 (4th March 2013),ASHKAN-NO (3rd March 2013),bijanmoradi (4th March 2013),IRANIA (3rd March 2013),SALEH (3rd March 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع