.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل با هارد maxtor 250G برای انتقال اطلاعات

تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 از 1 پست

پیش فرض مشکل با هارد maxtor 250G برای انتقال اطلاعات

سلام. خسته نباشید. از حدود یک ماه پیش هارد من صداهای عجیبی می داد مخصوصا وقتی از هارد استفاد می شد مثلا جستجوی اطلاعات. کم کم سرعت کامپیوتر هم کم می شد تا جایی که مثلا برای باز کردن یک پنجره 3 دقیقه یا بیشتر طول می کشید . تا اینکه حدود 10 روز پیش ویندوز دیگه بالا نیومد. من سعی کردم ویندوز جدید نصب کنم ولی نمی شد. از HDD REGENATOR استفاده کردم . حدود 150 تا بد سکتور رو در ابتدای هارد پیدا و ریکاوری کرد ولی باز هم مشکل حل نشد. هیچ سیستم عاملی قابل نصب نیست. از چندین نرم افزار بوتیبل استفاده کردم ولی حتی بعضی از آنها هارد رو تشخیص ندادند. از Windows live هم استفاده کردم تا بتونم اطلاعات رو انتقال بدم ولی سرعتش به شدت پایینه و فقط یکی از درایو ها رو می تونه باز کنه. آیا می تونم اطلاعاتم رو انتقال بدم؟ آیا اصلا اطلاعات سالم هستند؟ امکان بازیابی هست؟ ممنونم.

2. 2کاربر از zaza67 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (26th February 2013),TuneUp_Vahab (26th February 2013)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل با هارد maxtor 250G برای انتقال اطلاعات

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط zaza67 Click here to enlarge
    سلام. خسته نباشید. از حدود یک ماه پیش هارد من صداهای عجیبی می داد مخصوصا وقتی از هارد استفاد می شد مثلا جستجوی اطلاعات. کم کم سرعت کامپیوتر هم کم می شد تا جایی که مثلا برای باز کردن یک پنجره 3 دقیقه یا بیشتر طول می کشید . تا اینکه حدود 10 روز پیش ویندوز دیگه بالا نیومد. من سعی کردم ویندوز جدید نصب کنم ولی نمی شد. از HDD REGENATOR استفاده کردم . حدود 150 تا بد سکتور رو در ابتدای هارد پیدا و ریکاوری کرد ولی باز هم مشکل حل نشد. هیچ سیستم عاملی قابل نصب نیست. از چندین نرم افزار بوتیبل استفاده کردم ولی حتی بعضی از آنها هارد رو تشخیص ندادند. از Windows live هم استفاده کردم تا بتونم اطلاعات رو انتقال بدم ولی سرعتش به شدت پایینه و فقط یکی از درایو ها رو می تونه باز کنه. آیا می تونم اطلاعاتم رو انتقال بدم؟ آیا اصلا اطلاعات سالم هستند؟ امکان بازیابی هست؟ ممنونم.

سلام دوست عزیز شما هم خسته نباشید

شما هاردتون رو روی یک سیستم دیگه تست کنید اگه اون سیستم هارد شما رو شناسایی کرد می تونید اطلاعات رو منتقل کنید
    و بعد به ترمیم هاردتون ادامه بدید

موفق باشید

4. نمایش تمام تشکر های M.Salehi در این پست:

TuneUp_Vahab (26th February 2013)

شغل و حرفه
    تکنسین سخت افزار
    تشکر ها
    9
    48 سپاس از15 پست

به نام خدا

با سلام و خسته نباشید

دوست عزیز به احتمال زیاد هارد شما از برق 4 رشته تغذیه میشده یا در هنگام کار کردن تکون میخورده که این بلا سرش اومده!!!!نرم افزار hdd regenerator قابلیت از بین بردن تمامیه بد سکتورها رو نداره و فقط بعضی از بدسکتورها اون هم به تعداد کم رو میتونهrapairکنه.علت کندیه هارد شما بخاطر acces timeها هست که هاردتون رو به این وضیعت دراورده در ضمن دیتا شما پاک نشده که بخواید بازیابی کنید فقط بخاطر خرابیه هاردتون از دسترس خارجه.همونطور که دوست خوبمون گفتن رو یه سیستم دیگه تست کن به امید خدا بتونی دیتا رو بگیری.

کلینیک خانه سخت افزار نکا
    کلینیک خانه سخت افزار نکا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع