.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: خدمات کارت طلایی

تشکر ها
    2
    37 سپاس از6 پست

Icon16 خدمات کارت طلایی

با عرض سلام خدمت کلیه دوستان
    به نظر شما استفاده از خدمات کارت طلایی امداد خودرو سودمند است یا خیر؟ اگر پاسخ مثبت است کدام سطح (1 ستاره، 2 ستاره و ....)
    کارت طلایی سه ستاره ماشین من اواسط این ماه تمام می شه واسه تمدیدش حدود 1 میلیون هزینه داره

2. 4کاربر از gorji بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (25th February 2013),farhad1904 (24th February 2013),m.aminifar (24th February 2013),TuneUp_Vahab (27th February 2013)

علایق
    دفاع كردن از حقوق خود - صداقت
    شغل و حرفه
    engineer
    تشکر ها
    9,698
    7,010 سپاس از697 پست

Icon13

بله دوست عزيز خدمات كارت طلايي خيلي خوبه . 3 ستاره جزو بهترينش هستش . وقتي تمديد مي كني حتما بپرس يك ستاره هستش يا سه ستاره . البته به جاي كارت طلايي ميتوني ماشينتو بيمه بدنش كني فقط بيمه بدنه خدمات سرويس در كيلومترهاي تعيين شده كه شامل تعويض روغن - شمع - لنت و ... مي باشد رو نداره

موفق باشيد -فرهاد
    هميشه پايدار باشي كيانست

4. 5کاربر از farhad1904 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (25th February 2013),alisaberi123 (24th February 2013),gorji (24th February 2013),m.aminifar (24th February 2013),TuneUp_Vahab (27th February 2013)

تشکر ها
    2
    37 سپاس از6 پست

با تشکر از توضیحات مفید شما. آیا از میزان هزینه خدمات سرویس دوره ای 20.000 کیلومتر سمند اطلاعی دارید. و اینکه اگه میزان کارکرد ماشین در طول مدت اعتبار کارت طلایی، به حد نصاب کیلومتر مشخص شده (مثلا 20.000 کیلومتر) نرسید چکار هایی می شه انجام داد که بشه از خدمات کارت طلایی استفاده کرد. (کارکرد ماشین من 17.000 کیلومتره!!)

6. 4کاربر از gorji بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (25th February 2013),farhad1904 (25th February 2013),m.aminifar (24th February 2013),TuneUp_Vahab (27th February 2013)

علایق
    شغل و حرفه
    engineer
    تشکر ها
    9,698
    7,010 سپاس از697 پست

Icon13

در سرویس 20 هزار کیلومتر خدمات زیر ارایه میگردد : تعویض قطعات روغن موتور - صافی روغن - صافی هوا - صافی بنزین - لنت ترمز چرخهای جلو ( از نوع تکستار ) - شمع موتور
    و همچنین هزینه ی تعویض قطعات فوق به حساب کارت طلایی می باشد .

نکته : دقت فرمایید در زمان گرفتن سرویس 20 هزار روغن موتور از نوع توتال 5000 و لنت ترمز از نوع تکستار دریافت نمایید . در زمان اتمام انجام خدمات سرویس 20 هزار حتما فاکتور و صورتحساب دریافت نمایید و به مقدار قیمت روغن موتور و لنت ترمز در فاکتور توجه نمایید . قیمت لنت ترمز تکستار 87 هزار تومان و قیمت روغن موتور 4 لیتری توتال 5 هزار تقریبا 35 هزار تومان می باشد در صورتی که قطعات روغن موتور و لنت ترمز رو به غیر از این قطعات با قیمت های اعلام شده در فاکتور به شما ارایه کردند میتوانید قیمت درج شده در فاکتور به مدیر نمایندگی اعتراض نمایدد .

هزینه خدمات سرویس 20 هزار کیلومتر شامل هزینه ی قطعات : 175 هزار تومان و هزینه تعویض قطعات : تقریبا 15 هزار تومان و جمعا 190 هزار تومان .

و در آخر برای اینکه بتوانید از خدمات سرویس 20 هزار کیلومتر استفاده کنید دو راه دارید : البته من فرض رو بر این گذاشتم که خودروی شما مالتی پلکس هستش :

1 - اگر با پرسنل نمایندگی شهرتون آشنا هستین که راحت میتونین خدمات رو بگیرین .
    2 - و اگر آشنایی ندارین بایستی کیلومتر خودروتون رو به 20 هزار تا تغییر بدین . البته برای تغییر کیلومتر پیش یه متخصص برین تا مشکلی براتون پیش نیاد

در آخر دو تا سوال :
    خودروی شما مالتی پلکسه ؟ کدوم شهر زندگی می کنین ( سوال دوم رو اگه خاستین جواب بدین )

باز هر سوالی داشتین من در خدمتم - موفق باشید - فرهاد
    ویرایش توسط farhad1904 : 25th February 2013 در ساعت 00:38
    هميشه پايدار باشي كيانست

8. 2کاربر از farhad1904 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (25th February 2013),TuneUp_Vahab (27th February 2013)

تشکر ها
    2
    37 سپاس از6 پست

از توضیحات کامل شما سپاسگزارم
    خودروی من مالتی پلکس هستش. با تعدادی از نمایندگی ها در خصوص انجام خدمات قبل از رسیدت به 20.000 صحبت کردم که حاضر به انجام اون نشدن. من تهران هستم.

10. 3کاربر از gorji بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (25th February 2013),farhad1904 (25th February 2013),TuneUp_Vahab (27th February 2013)

علایق
    شغل و حرفه
    engineer
    تشکر ها
    9,698
    7,010 سپاس از697 پست

Icon13

با درود و ادب

دوست عزيز قبل از اتمام يك سال و در واقع قبل از اتمام كارت طلايي اقدام به افزايش كيلومتر خودروي خود كنيد . وقت تنگ است . جناب اميني فر مدير محترم كل تالار خودرو در تهران هستند و من ازشون خاهش مي كنم در صورت امكان و داشتن تجهيزات جهت كم كردن كيلومتر مالتي پلكس كيلومتر دوست عزيزمون جناب gorji رو افزايش دهند . منتظر جواب جناب اميني فر هستيم .

موفق باشيد - فرهاد
    هميشه پايدار باشي كيانست

12. نمایش تمام تشکر های farhad1904 در این پست:

TuneUp_Vahab (27th February 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع