.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فن لپتاپ سونی از ابتدا بدون داغ کردن با حداکثر سرعت کار میکنه!!

تشکر ها
    0
    3 سپاس از2 پست

پیش فرض فن لپتاپ سونی از ابتدا بدون داغ کردن با حداکثر سرعت کار میکنه!!

با سلام خدمت اساتید محترم .....
    Click here to enlarge
    لپتاپم مدل F126 سونی هست. بدون اینکه متوجه بشم یه شب تا صبح سیستمم روشن بوده صبح که متوجه میشم میبینم فن سیستم با حد اکثر سرعت داره کار میکنه مانیتور هم مشکی هست و کلا سیستم هنگ بود .ناچار دکمه پاور چند لحظه فشار دادم تا Force Shutdown بشه. از اون موقع سیستم که روشن میکنم فنش بدون اینکه CPU داغ کنه از همون موقع بالا اومدن سیستم با حداکثر دور ممکن داره کار میکنه(دمای سی پی یو 45 هست و باد فن خنکه! چند لحظه بعد اینکه سیستم بالا میاد فن با حد اکثر سرعت کار میکنه)
    تو قسمت تنظیمات بایوس موقه استارت آپ چیزی واسه فن نداره! بایوس قدیمی رو سیستم نصب کردم بعد دوباره جدیدترین ورژن بایوس از تو ویندوز نصب کردم ویندوز رو هم دوباره از رو سی دی ریکاوری لپتاپ دوباره نصب کردم در هیچ حالتی درست نشد.
    بردم واسه تعمیر میگه باید بایوست پروگرم بشه و باید سیستم باز بشه و کلی هزینه !!
    خواستم بدونم میشه بدون باز کردن لپتاپ مشکل رو حل کرد یا از یه طریقی مثلا Frash install کرد ؟؟؟ Click here to enlargeClick here to enlarge

2. نمایش تمام تشکر های sajjy در این پست:

داوودی فر (5th February 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع