.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: بعد روشن شدن 206 هنگام صبح

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,830 سپاس از3,600 پست

با سلام :

تا آنجايي كه بنده اطلاع دارم و طبق فرموده جناب اميني فر ، كد سوئيچ در 2 حالت ممكن ميتواند بپرد . 1 - دانلود با برنامه بدون ايمو و انتخاب اشتباه ايسيو 2 - قطع شدن ارتباط در زمان دانلود .
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

2. 8کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

farhad1904 (11th December 2012),m.aminifar (11th December 2012),omeed_1355 (11th December 2012),pps2011 (11th December 2012),rasty (11th December 2012),rezatotti (11th December 2012),saeid23 (8th June 2013),sajadnasirpor  (11th December 2012)

تشکر ها
    341
    1,892 سپاس از220 پست

سنسور دور موتور رو حتما چک کنید
    فلای ویل تاب جزئی نداره؟تاب داشته باشه از جلو سنسور دور موتور رد نمیشه
    فشار سوخت خوبه؟
    فیلر شمع ها رو چقدر گرفتید؟
    با بنزین سوپر روشن شدن همه ی ماشینا بدتره به دلایل مختلف. با بنزین معمولی و فیلر 0.9 میلی متر شمع ها تست کنید.

4. 7کاربر از hossein206 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

farhad1904 (11th December 2012),m.aminifar (11th December 2012),omeed_1355 (11th December 2012),rasty (11th December 2012),rezatotti (11th December 2012),saeid23 (8th June 2013),sajadnasirpor  (11th December 2012)

تشکر ها
    4
    85 سپاس از10 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط m.aminifar Click here to enlarge
    در زمان دانلود ایسی فلش و در ایسیو های که ایسی فلش ندارن میکرو برنامه ریزی می شود و با ایسی ایپرام کاری ندارد و در ایسیو های که ایسی ایپرام ندارن مانند زیمنس فقط قسمتی از ایسی که برنامه اصلی در این قسمت هست برنامه ریزی می شود و معمولا این مدل ایسیو از خطا 12000 به بعد دانلود برنامه ریزی می شود ودر موردی که شما فرمودین در زمان دانلود کد سوییچ میپره این ایراد به دو صورت هست یا شما ایسیو مورد نظر خودتون زمان دانلود اشتباه انتخاب کردین و یا دستگاه دانلود شما ایراد دارد
    دوست عزیز شما درست گفتید.اما دانلودر ها طبق آدرسی که بهشون دادندویرنامه ریزی کرده اند کار میکنند.ودانلودر من هم درست کار میکنه و نوع انتخاب ایسیو هم مشکلی نداشته.مثلا من اگر بخوام یک دانلود رو ایسیوی والووی 206 بزنم بسته به نوع انتخابم اگر دانلود معمولی بخوام بزنم بسته به هجمش سه اندازه مختلف یک کیلوبایت ودو کیلوبایت وسه کیلو بایت.این دانلود با این هجم تغییری بر روی کد سوعیچ وکیلومتر نداره.ولی یه نوع دانلود دیگه هستش که هجمش832کیلو بایت ونوع دیگه512کیلو بایته که تمام اطلاعات ایسیو رو پاک میکنه ویک ایسیوصفر تحویلت میده که باید تعریف کلید بشه و اگر خواستی هم میتونی با ایسیو کیتtnm5000Aاطلا عات ایسی ایپرام را بخونی وبا نرم افزار تغییر کیلومتر روی ایسیو کیلومتر دلخواه را قرار بدی یا اگر tnm 5000Aنداشتی ای سی ایپرام رو در بیاری وتغییرات را با پروگرامر معمولی بدی....البته دانلودر هایی که تعمیر کاران معمولی ایسیو دارن باهاش کار میکنند طوری براشون برنامه ریزی شده که فقط توی آدرسهای مشخصی تو ایسیو تغییرات را اعمال کنند به خاطر همین کد سوعیچ بهم نمیخوره ومن در مورد نظر دهی قسمتهای بالا بطور کلی نظر دادم و نخواستم بحث را بصورت ریز توضیح بدم.چون اگر بخوایم ریز کلمات و دستورات و اجراها را بخوایم نکته به نکته عرض کنیم باید یک کتاب 1000 صفحه ای براش بنویسیم و همون طوری که آقای گلستان یک فرمودند کد سوییچ میتونه بر اساس انتخاب نادرست وقطع شدن دانلود وسط کارهم از بین برود ویک مورد دیگه هم من بهش اضافه کنم افت ولتاژ هم باعث این عیب میشه.افت ولتاژ در مدار ایسی اییپرام.که برا کامل متوجه شدن این موضوع باید کتاب مدار منطقی موریس مانو که حدود 500 صفحه هست را بخونید .آقای ذوالعلا من همچنین با آقای مهندس چیت ساز که بچه شیرازه و تو کار آموزش ایسیو و فروش دیاگ و نرم افزار های مرتبط هستش که همشهری شماست ارتباط دارم .وهمچنین مهندس صفاریان تهران شرکت ماهان خودرو و آموزش الکتونیک خودرو که کاملش میشه مکاترانیک خودرو.ومهندس براتی اصفهان شرکت پارسیان صنعت .که برا مشاوره و گفتگو به نظر من خوب هستن و از شما دوستان عزیز هم تشکر میکنم بخاطر خوندن مطالب ناچیز این دوست حقیر .محمد اکبری از چهار محال بختیاری.:670519_computer4:

6. 4کاربر از mishan59 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

farhad1904 (11th December 2012),m.aminifar (30th December 2012),saeid23 (8th June 2013),sajadnasirpor  (30th December 2012)

تشکر ها
    4
    85 سپاس از10 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط hossein206 Click here to enlarge
    سنسور دور موتور رو حتما چک کنید
    فلای ویل تاب جزئی نداره؟تاب داشته باشه از جلو سنسور دور موتور رد نمیشه
    فشار سوخت خوبه؟
    فیلر شمع ها رو چقدر گرفتید؟
    با بنزین سوپر روشن شدن همه ی ماشینا بدتره به دلایل مختلف. با بنزین معمولی و فیلر 0.9 میلی متر شمع ها تست کنید.
    دوست عزیز فلایویل اگر تاب داشته باشه به قول شما جزئی اگ اندازه یک میلی متر تاب داشته باشه موقعی که موتو روشن میشه بصورت ویبره کار میکنه طوری که کابین سرنشین رو ویبره میکنه و باعث سر درد تویکابین خودرو میشه و اگر تابش به اندازه ای باشه که از جلوی سنسور دور موتور رد نشه که خودرو روشن نمیشه و اگر هم روشن بشه پالسهای نادرستی که به ایسیو میده باعث شنیدن عطسه های ناهنجار در موتور میشه واگر دور موتور از 3000 بالا تر بره میللنگ می بوره واگر میل لنگ هم خراب نشه به علت ارتباط فلایویل با دیسک و صفحه دنده جا نمیره و حرکت نمیکنه ....آخه فلایویل چند کار انجام میده یکی از مهمترین کاراش انتقال نیروی دورانی میل لنگ به صفحه ودیسک هستش که به طرف گیربکس منتقل میشه که فلایویل و صفحه و دیسک باید به موازات هم قرار بگیرند تا این عملیات درست صورت بگیره .کار دیگر فلایویل چرخیدن و روشن کردن موتور با نیروی چرخشی استارت هستش که موقع عملیات استارت اولیه خودرو صورت میگیره .کار دیگرش برای خودروهای انژکتوری اضافه شدن چرخ دنده هایی که رو بروی سنسور دور موتور قرار میگیرن که با عث اختلاف پتانسیل وجریان سنسور دور موتور میشه که ایسیو بدونه کی پاشش و جرقه داشته باشه برا روشن کردن و کارکردن موتور.کار دیگرش به علت چرخش و سنگینی که داره باعث ایجاد یک پتانسیل و نیروی نهفته درون خودش میشه که اگر موتور با کمبود نیرو برای بالا رفتن پیستونها برای مراحل کمپرس یا تخلیه یامکش رو برو شد جبران میکنه و باعث یکنواخت کار کردن موتور میشه.که موتور بالانس و نرم کار کنه.

8. 4کاربر از mishan59 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

farhad1904 (11th December 2012),m.aminifar (11th December 2012),saeid23 (8th June 2013),sajadnasirpor  (30th December 2012)

تشکر ها
    4
    85 سپاس از10 پست
    :670519_computer4:از آقای امینی فر به خاطر توجه و هم صحبتی به ارایض این حقیر تشکر میکنم و سپاس میگویم. امیدوارم در بقیه مراحل زندگی موفق باشند.:670519_computer4:
    ضمنا این پیامهای خصوصی که برا من میان باز نمیشن که ببینم دوستان چیکار دارن اگه جواب پیام نیومد شرمنده .

10. 4کاربر از mishan59 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

farhad1904 (11th December 2012),m.aminifar (11th December 2012),saeid23 (8th June 2013),sajadnasirpor  (30th December 2012)

تشکر ها
    97
    442 سپاس از117 پست

بابت همه راهنماییتون از اساتید کمال تشکر را دارم و در هر زمینه آرزوی موفقیت براتون میکنم.سپاس

12. 4کاربر از rezatotti بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mishan59 Click here to enlarge
    دوست عزیز شما درست گفتید.اما دانلودر ها طبق آدرسی که بهشون دادندویرنامه ریزی کرده اند کار میکنند.ودانلودر من هم درست کار میکنه و نوع انتخاب ایسیو هم مشکلی نداشته.مثلا من اگر بخوام یک دانلود رو ایسیوی والووی 206 بزنم بسته به نوع انتخابم اگر دانلود معمولی بخوام بزنم بسته به هجمش سه اندازه مختلف یک کیلوبایت ودو کیلوبایت وسه کیلو بایت.این دانلود با این هجم تغییری بر روی کد سوعیچ وکیلومتر نداره.ولی یه نوع دانلود دیگه هستش که هجمش832کیلو بایت ونوع دیگه512کیلو بایته که تمام اطلاعات ایسیو رو پاک میکنه ویک ایسیوصفر تحویلت میده که باید تعریف کلید بشه و اگر خواستی هم میتونی با ایسیو کیتtnm5000Aاطلا عات ایسی ایپرام را بخونی وبا نرم افزار تغییر کیلومتر روی ایسیو کیلومتر دلخواه را قرار بدی یا اگر tnm 5000Aنداشتی ای سی ایپرام رو در بیاری وتغییرات را با پروگرامر معمولی بدی....البته دانلودر هایی که تعمیر کاران معمولی ایسیو دارن باهاش کار میکنند طوری براشون برنامه ریزی شده که فقط توی آدرسهای مشخصی تو ایسیو تغییرات را اعمال کنند به خاطر همین کد سوعیچ بهم نمیخوره ومن در مورد نظر دهی قسمتهای بالا بطور کلی نظر دادم و نخواستم بحث را بصورت ریز توضیح بدم.چون اگر بخوایم ریز کلمات و دستورات و اجراها را بخوایم نکته به نکته عرض کنیم باید یک کتاب 1000 صفحه ای براش بنویسیم و همون طوری که آقای گلستان یک فرمودند کد سوییچ میتونه بر اساس انتخاب نادرست وقطع شدن دانلود وسط کارهم از بین برود ویک مورد دیگه هم من بهش اضافه کنم افت ولتاژ هم باعث این عیب میشه.افت ولتاژ در مدار ایسی اییپرام.که برا کامل متوجه شدن این موضوع باید کتاب مدار منطقی موریس مانو که حدود 500 صفحه هست را بخونید .آقای ذوالعلا من همچنین با آقای مهندس چیت ساز که بچه شیرازه و تو کار آموزش ایسیو و فروش دیاگ و نرم افزار های مرتبط هستش که همشهری شماست ارتباط دارم .وهمچنین مهندس صفاریان تهران شرکت ماهان خودرو و آموزش الکتونیک خودرو که کاملش میشه مکاترانیک خودرو.ومهندس براتی اصفهان شرکت پارسیان صنعت .که برا مشاوره و گفتگو به نظر من خوب هستن و از شما دوستان عزیز هم تشکر میکنم بخاطر خوندن مطالب ناچیز این دوست حقیر .محمد اکبری از چهار محال بختیاری.:670519_computer4:
    سلام:درست طبق ادرسی که دادن شروع دانلود اغاز میشه که در ان قسمت هیچ اطلاعاتی که کد سوییچ و کیلومتر باشه در انجا ثبت نشده چندین مورد داشتم که در زمان دانلود خودرو دیگر روشن نشده بعد متوجه شدم نوع ایسیو درست انتخاب نکردم در این زمان دیگر چراغ چک هم وجود نداشت بدون دستکاری ایسیو و انتخاب درست دانلود ایسیو برگشته و خودرو روشن شده پس با این حال میشه نتیجه گرفت که بطور کل در زمان دانلود با قسمت مورد نظر ما کاری نداره بنده خودم 2 دستگاه برای دانلود دارم که با یکیشون خیلی کم کار می کنم به این دلیل که چندین بار در زمان دانلود از برنامه خارج شده و ایسیو بطور کل از کار افتاده و با دستگاه مورد نظر دیگر نمیشه دانلود کرد ولی همین ایسو با دستگاه اقای همت زاده برگشته در مورد دستگاه هم در زمان حال بهترین دستگاه ها برای دانلود دستگاه اقای همت زاده و فلش هیت هست دیگر شرکت ها از دستگاه های این دو شرکت کپی کردن و به دستگاه خودشون اضافه کردن که باز هم با کپی کردن این دستگاه های بدون عیب نتونستن برنامه کاملی به مصرف کننده ارایه کنن و چنین مشکلاتی از قبیل پریدن کد و نداشتن چراغ چک برای مصرف کننده بوجود میارن در مورد دانلو 2&3&4کیلوبایت کمی بیشتر توضیح بدین
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

14. 4کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (11th December 2012),farhad1904 (18th December 2012),saeid23 (8th June 2013),sajadnasirpor  (30th December 2012)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mishan59 Click here to enlarge
    :670519_computer4:از آقای امینی فر به خاطر توجه و هم صحبتی به ارایض این حقیر تشکر میکنم و سپاس میگویم. امیدوارم در بقیه مراحل زندگی موفق باشند.:670519_computer4:
    ضمنا این پیامهای خصوصی که برا من میان باز نمیشن که ببینم دوستان چیکار دارن اگه جواب پیام نیومد شرمنده .
    شما باید عضو گرو vipبشین تا بتونین از امکانات سایت استفاده کنین

---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

16. 4کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (11th December 2012),farhad1904 (18th December 2012),saeid23 (8th June 2013),sajadnasirpor  (30th December 2012)

تشکر ها
    4
    85 سپاس از10 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط m.aminifar Click here to enlarge
    سلام:درست طبق ادرسی که دادن شروع دانلود اغاز میشه که در ان قسمت هیچ اطلاعاتی که کد سوییچ و کیلومتر باشه در انجا ثبت نشده چندین مورد داشتم که در زمان دانلود خودرو دیگر روشن نشده بعد متوجه شدم نوع ایسیو درست انتخاب نکردم در این زمان دیگر چراغ چک هم وجود نداشت بدون دستکاری ایسیو و انتخاب درست دانلود ایسیو برگشته و خودرو روشن شده پس با این حال میشه نتیجه گرفت که بطور کل در زمان دانلود با قسمت مورد نظر ما کاری نداره بنده خودم 2 دستگاه برای دانلود دارم که با یکیشون خیلی کم کار می کنم به این دلیل که چندین بار در زمان دانلود از برنامه خارج شده و ایسیو بطور کل از کار افتاده و با دستگاه مورد نظر دیگر نمیشه دانلود کرد ولی همین ایسو با دستگاه اقای همت زاده برگشته در مورد دستگاه هم در زمان حال بهترین دستگاه ها برای دانلود دستگاه اقای همت زاده و فلش هیت هست دیگر شرکت ها از دستگاه های این دو شرکت کپی کردن و به دستگاه خودشون اضافه کردن که باز هم با کپی کردن این دستگاه های بدون عیب نتونستن برنامه کاملی به مصرف کننده ارایه کنن و چنین مشکلاتی از قبیل پریدن کد و نداشتن چراغ چک برای مصرف کننده بوجود میارن در مورد دانلو 2&3&4کیلوبایت کمی بیشتر توضیح بدین
    با سلام ایا میدانید خود آقای همت زاده برنامه دانلودر را از کجا آورده ویا فلش هیت از کجا اومده؟خود اینها هم کپی هستند.البته با کمی ویرایش..این دانلودر ها یک برنامه لوکآپ تیبل دارند ودستور برنامه نویسیش هم مخفی وکسی ازشون باخبر نیست این برنامه ها رو بیشتر شرکت زیمنس و بوش آلمان و والؤ ساژم وآکتیا بلژیک دارند و مهندسین ما خریداری کرده وبا کمی تغییرات در اختیار ما میزارند که بصورت مختلف وکپی شده به دست ما میرسه .
    .مثلا دانلودر اقای همت زاده نوشته دانلود اصلاحی یعنی برا کد سوئیچ مشکلی بوجود نمیاره.هجم برنامه های دانلودی این دانلودر یک الی چهار کیلو بایته ولی فلش هیت دانلودش تا 850کیلو بایت میرسه ..دالودر من هم برنامه تا256 کیلو بایت را دان لود میکنه ولی من بیشتر برنامه اصلاحی میزنم ولی اگر برنامه اصلاحی جواب نداد از ایسی ایپرام یک بک آپ میگیرم یا اصلا درش میارم و بع یک دانلود 256کیلو بایتی میزنم وبعد از دانلود ایسی ایپرام را میزارم در مکانش و خودرو را تک استارت روشن میکنم .قبلا دانلود 256 زده بودم و با این مشکل روبرو شده بودم ولی راهش رو پیدا کردم .من از این دانلود زمانی استفاده میکنم که فلش یا دانلود اصلاحی جواب نده..دانلود 256 مال میکروی اصلی میباشد وایپرام وتمام ادرسها رو هم در بر میگیره حتی کیلومتر رو هم صفر میکنه...ولی دانلود اصلاحی کاری با کیلومتر وسوئیچ نداره.
    ویرایش توسط mishan59 : 30th December 2012 در ساعت 01:16

18. 3کاربر از mishan59 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m.aminifar (30th December 2012),saeid23 (8th June 2013),sajadnasirpor  (30th December 2012)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع