.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: هنگ کردن لبتاب دل با ویندوز 8

علایق
    تلویزیون و رسیور
    شغل و حرفه
    تعمیرکار لوازم الکترونیک
    تشکر ها
    695
    703 سپاس از149 پست

هنگ کردن لبتاب دل با ویندوز 8

سلام: لبتاب دل اینسپایرون 5110 به مشخصات 8گیگ رم سی پی یو core i7 2670 سوپر بوست کارت گرافیک انویدیا 525 یک گیگ . این دستگاه با ویندوز سون کوچکترین مشکلی ندارد ولی بعد از نصب ویندوز 8 گاهی قبلاز بالا آمدن ویندوز هنگ میکند گاهی بین بوت شدن و گاهی هم بعد از 5 یا 10 دقیقه کار کردن بعد از بالا آمدن ویندوز لطفا اساتید محترم راهنمایی بفرمایند مشکل چیست و چکار میتوانم انجام بدهم . البته با تمام نسخه های ویندوز 8 همینطور است 32 بیت یا 64 بیت یا پرفسشنال یا دیگر ورژن ها برایش فرق ندارد با کلیه ویندوز های8 هنگ میکند باید کلید پاور را نگهدارم تا خاموش شود دوباره روشن کنم و همین وضع تکرار میشود البته مدت زمان هنگ متفاوت است گاهی بلافاصله گاهی بعد از 10تا 15 دقیقه بعد از کار کردن ولی با ویندوز 7 مطلقا مشکلی ندارد . لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر از همه شما عزیزان

2. 4کاربر از rolet بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (10th October 2012),Meisam-Alishahi (10th October 2012),Tezar (11th October 2012),TuneUp_Vahab (11th October 2012)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط rolet Click here to enlarge
    سلام: لبتاب دل اینسپایرون 5110 به مشخصات 8گیگ رم سی پی یو core i7 2670 سوپر بوست کارت گرافیک انویدیا 525 یک گیگ . این دستگاه با ویندوز سون کوچکترین مشکلی ندارد ولی بعد از نصب ویندوز 8 گاهی قبلاز بالا آمدن ویندوز هنگ میکند گاهی بین بوت شدن و گاهی هم بعد از 5 یا 10 دقیقه کار کردن بعد از بالا آمدن ویندوز لطفا اساتید محترم راهنمایی بفرمایند مشکل چیست و چکار میتوانم انجام بدهم . البته با تمام نسخه های ویندوز 8 همینطور است 32 بیت یا 64 بیت یا پرفسشنال یا دیگر ورژن ها برایش فرق ندارد با کلیه ویندوز های8 هنگ میکند باید کلید پاور را نگهدارم تا خاموش شود دوباره روشن کنم و همین وضع تکرار میشود البته مدت زمان هنگ متفاوت است گاهی بلافاصله گاهی بعد از 10تا 15 دقیقه بعد از کار کردن ولی با ویندوز 7 مطلقا مشکلی ندارد . لطفا راهنمایی بفرمایید . با تشکر از همه شما عزیزان

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز به سايت لپ تاپ dell وارد شويد Drivers and Downloads | Dell [United States] و سپس در قسمت (( Service Tag or Express Service Code )) كد Service Tag لپ تاپ خود را كه در زير لپ تاپ نوشته شده است را وارد نماييد سپس پس از باز شدن صفحه جديد وارد بخش bios شويد و آخرين ورژن بايوس را دانلود نماييد توجه داشته باشيد حتما قبل از آپديت بايوس شارژ باطري پر باشد و شارژر را هم به لپ تاپ وصل نماييد و بسيار مراقب باشيد چون در حين آپديت بايوس به هر علتي برق دستگاه قطع شود دستگاه ديگه روشن نمي شود . اين مشكل شما با آپديت بايوس به راحتي قابل حل است .

موفق باشيد
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (16th October 2012),M.Salehi  (12th October 2012),mrd90550 (23rd March 2013),rolet (31st December 2012),Tezar (11th October 2012),TuneUp_Vahab (11th October 2012)

علایق
    تلویزیون و رسیور
    شغل و حرفه
    تعمیرکار لوازم الکترونیک
    تشکر ها
    695
    703 سپاس از149 پست

سلام: درابتدا از شما استاد عزیز بخاطر توجهتان بسیار ممنونم . طبق فرمایش شما با استفاده از سرویس تگ موجود در زیر لبتاب به وبسایت شرکت دل مراجعه و آخرین بایوس را که A11 بود دانلود ونصب کردم ولی متاسفانه مشکل حل نشد و در بعضی از وبسایتهای فروش نرم افزار کسانی که لبتاب 5110 دل داشتند وویندوز 8 را نصب کرده بودند بعنوان مشکل اعلام کرده بودند لبتاب بعضی مثل لبتاب من هنگ کرده بود و تعدادی دیگر میگفتند که موقع بوت شدن ریستارت میکند و نتوانسته بودند از ویندوز 8 استفاده کنند در حالیکه در وبسایت شرکت دل گذشته از اینکه مدل لبتاب هاییکه توان ساپورت ویندوز 8 را دارند اعلام کرده اند که 5110 جزء آنهاست که این توانایی را دارد و جالبتر اینکه اعلام کرده اند که روی 5110 ویندوز 8 را امتحان کرده ایم و هیچ مشکلی ندارد حالا اونا چطوری نصب کردن که مشکلی نیست ولی تعداد زیادی از هموطن های ما با 5110 و ویندوز 8 مشکل دارن خدا میدونه البته 5110 coreI3و coreI5 هم بغیر از coreI7داره شاید روی corei3امتحان کردن چون یک فکرم اینکه شاید cori7 چون 4 هسته ای هست نمیتونه با این ویندوز هماهنگ بشه به هر حال از لطف شما تشکر میکنم انشاالله که راه حلی پیدا بشه چون واقعا این موضوع خیلی ناراحت کننده هست

6. نمایش تمام تشکر های rolet در این پست:

IRANIA (31st December 2012)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

Icon14

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط rolet Click here to enlarge
    سلام: درابتدا از شما استاد عزیز بخاطر توجهتان بسیار ممنونم . طبق فرمایش شما با استفاده از سرویس تگ موجود در زیر لبتاب به وبسایت شرکت دل مراجعه و آخرین بایوس را که A11 بود دانلود ونصب کردم ولی متاسفانه مشکل حل نشد و در بعضی از وبسایتهای فروش نرم افزار کسانی که لبتاب 5110 دل داشتند وویندوز 8 را نصب کرده بودند بعنوان مشکل اعلام کرده بودند لبتاب بعضی مثل لبتاب من هنگ کرده بود و تعدادی دیگر میگفتند که موقع بوت شدن ریستارت میکند و نتوانسته بودند از ویندوز 8 استفاده کنند در حالیکه در وبسایت شرکت دل گذشته از اینکه مدل لبتاب هاییکه توان ساپورت ویندوز 8 را دارند اعلام کرده اند که 5110 جزء آنهاست که این توانایی را دارد و جالبتر اینکه اعلام کرده اند که روی 5110 ویندوز 8 را امتحان کرده ایم و هیچ مشکلی ندارد حالا اونا چطوری نصب کردن که مشکلی نیست ولی تعداد زیادی از هموطن های ما با 5110 و ویندوز 8 مشکل دارن خدا میدونه البته 5110 coreI3و coreI5 هم بغیر از coreI7داره شاید روی corei3امتحان کردن چون یک فکرم اینکه شاید cori7 چون 4 هسته ای هست نمیتونه با این ویندوز هماهنگ بشه به هر حال از لطف شما تشکر میکنم انشاالله که راه حلی پیدا بشه چون واقعا این موضوع خیلی ناراحت کننده هست

سلام دوست عزیز. من امروز به این مشکل تو همین لپ تاپ که واسه برادرمه خوردم. شما برو از دیوایس منیجر مدل سخت افزار وایرلستو چک کن ببین اگه این مدلی که میگم باشه مشکلت از همینه و اگه شک داری وایرلستو خاموش کن بعد با کابل لن برو اینترنت دیگه لپ تاپ هنگ نمیکنه. آخرین ورژن درایورش رو هم گرفتم ولی یازم تا وایرلس رو روشن میکنم هنگ میکنه.
    مدلش هست Broadcom 802.11n Network Adapter
    اینم آدرس دانلود آخرین ورژنش
    Download Acer Aspire V5-171 Broadcom WLAN Driver 6.30.59.78 Upgrade for Windows 8 Driver for Windows 8 / Windows 8 x64 - Softpedia
    ولی بازم مشکل دارهو کسی مشکلو حل کرد با ما هم در جریان بزارهو ممنون

8. نمایش تمام تشکر های hamid42153 در این پست:

rolet (15th January 2013)

علایق
    تلویزیون و رسیور
    شغل و حرفه
    تعمیرکار لوازم الکترونیک
    تشکر ها
    695
    703 سپاس از149 پست

سلام. ابتدا تشکر میکنم از شماکه این عیب را اعلام کردید مدل وای فای لبتاب من 1701/802.11b/g/n است که فکر کنم همین باشد که شما مشخص کردید .حالا باید مجدد ویندوز 8 را نصب کنم و تست کنم لطفا اگر راهی پیدا شد اعلام بفرمایید تا منهم بتوانم از ویندوز 8 استفاده کنم .ممنون

علایق
    ورزش و تعمیرات دوربین
    شغل و حرفه
    تعمیرات حرفه ای دوربین های فیلمبرداری و عکاسی
    تشکر ها
    251
    297 سپاس از78 پست

با سلام
    لبتاب توشیبا مدل A200 مشکل خروجی صذا از بلندگو خودشه داره از هدفن صدا دارم باندها را چک کردم سالمند ولی امپلی کار نمیکند لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط behzadgolab : 15th January 2013 در ساعت 04:34

علایق
    ورزش و تعمیرات دوربین
    شغل و حرفه
    تعمیرات حرفه ای دوربین های فیلمبرداری و عکاسی
    تشکر ها
    251
    297 سپاس از78 پست

با سلام
    لبتاب توشیبا مدل A200 مشکل خروجی صذا از بلندگو خودشه داره از هدفن صدا دارم باندها را چک کردم سالمند ولی امپلی کار نمیکند لطفا راهنمایی کنید

علایق
    تلویزیون و رسیور
    شغل و حرفه
    تعمیرکار لوازم الکترونیک
    تشکر ها
    695
    703 سپاس از149 پست

باعرض سلام . ویندوز8را مجدد نصب کردم و لن وایرلس را غیر فعال کردم دستگاه دیگه هنگ نکرد کاملا حق با شما بود جناب hamid42153 درضمن وبسایت شرکت دل یک نرم افزار بتاریخ سال2013هم براش گذاشته که فایده نداشت .نمیدونم اگر لن وایرلس اکسترنال بهش بزنیم باز هنگ میکنه یا نه نداشتم امتحان کنم به هر حال جهت اطلاع این مطالب را نوشتم تا برای اساتید عزیز یقین حاصل بشه که عیب مربوط به لن وایرلس هست شاید این عزیزان راهی برایش پیدا کنند از شما و تمام زحمتکشان کیانست تشکر میکنم

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

پیش فرض پاسخ : هنگ کردن لبتاب دل با ویندوز 8

[QUOTE=rolet;280698]سلام. ابتدا تشکر میکنم از شماکه این عیب را اعلام کردید مدل وای فای لبتاب من 1701/802.11b/g/n است که فکر کنم همین باشد که شما مشخص کردید .حالا باید مجدد ویندوز 8 را نصب کنم و تست کنم لطفا اگر راهی پیدا شد اعلام بفرمایید تا منهم بتوانم از ویندوز 8 استفاده کنم .ممنون[/QUOTEسلام

سلام rolet عزیز مشکل شما با ویندوز 8 حل شد اخه منم همین مشکل و دارم وای فای منم مدلش مثله خودته

14. نمایش تمام تشکر های siavash270 در این پست:

rolet (9th September 2013)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

پیش فرض پاسخ : هنگ کردن لبتاب دل با ویندوز 8

سلام من هم dell 5110 i5 4g
    دارم و دقیقا همین مشکلو دارم
    با وایرلس در ویندوز 8 هنگ میکنه
    لطفا اگه راهی هست بگید ما هم کارمون را بیفته
    مرسی

16. نمایش تمام تشکر های hmcsalmas در این پست:

rolet (9th September 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع