.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فایل فلش و ایپرام برای 7.4.4 23 و 91

علایق
    الکترونیک و تکنولوژیهای جدید خودرو
    شغل و حرفه
    عیب یابی وتعمیرسیستمهای الکترونیکی اغلب خودروهای روز
    تشکر ها
    553
    764 سپاس از111 پست

پیش فرض فایل فلش و ایپرام برای 7.4.4 23 و 91

سلام خدمت دوستان
    مشکلی که من دارم اینه که توی سایت انواع و اقسام فایلهای فلش ایسیو 7.4.4 206 وجود داره ولی مشخص نیست که اینها برنامه تک سنسوره یا دو سنسور ؟؟؟

حقیقتش یکی دو هفته پیش یه ایسیو 7.4.4 206 برام آوردن که از اونور اومده بود و ورژنش نه 23 بود نه 91 بلکه 13 بود !! صاحب ماشین هم که این ایسیو روی ماشینش بود میگفت چراغ چک مدام روشن میشه . وقتی با دیاگ چک کردم دیدم خطای سنسور اکسیژن دوم رو میده ولی ماشین تک سنسوره هست . برا همین با برنامه فلش خامی که داشتم ایسیو رو مجددا پروگرم کردم ولی بعد استارت وقتی با دیاگ داشتم کنترل می کردم دیدم بازم همون خطای سنسور دوم رو زد ! یعنی برنامه ای که داشتم غلط بود .

لذا از اساتید محترم و دوستانی که فایلهای خام و بدون کد این ایسیو رو دارم خواهش میکنم زحمت کشیده و این 4 دسته فایل این ایسیو رو بشکل دسته بندی شده و مجزا تو این تاپیک آپلود کنن تا مای تازه کار مثه این موردی که عرض کردم ضایع نشیم !!

فایلهای درخواستی :
    1- فایل ایپرام و فلش خام برای 7.4.4 تک سنسوره
    2-فایل ایپرام و فلش بدون کد تک سنسوره
    3-فایل ایپرام و فلش خام 7.4.4 دو سنسوره
    4-فایل ایپرام و فلش بدون کد .4.4 دو سنسوره

ضمنا از دوستان تمنا میکنم فایلی رو که خودشون امتحان نکرده و از سالم بودنش کاملا مطمئن نیستن آپلود نفرماین .

با تشکر .

2. 9کاربر از aidin.r.o بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (15th August 2012),hantosh (15th August 2012),h_ecu (18th August 2012),m.aminifar (26th August 2012),mohsen207 (14th November 2012),sajadnasirpor  (26th August 2012),yasharararart (16th August 2012),شهریار (26th August 2012),علیزاده علی (26th August 2012)

علایق
    تحقیقات شغلی&فیلم
    شغل و حرفه
    برق و الکترونیک اتومبیل
    تشکر ها
    25,032
    29,943 سپاس از3,177 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط aidin.r.o Click here to enlarge
    چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟

:746319_rvsn11zrmkk3
    سلام:این دامپ ها مربوط به ایسیو بوش 7.4.4هست و تک سنسوره بارها خودم استفاده کردم اخرین بار هم هفته قبل بود

---------------------------------------------------------------------------------------------

Click here to enlarge

• میان اینهمه "نامردی" باید شیطان را تحسین کرد که "دروغ" نگفت ...
      جهنم را به جان خرید، اما "تظاهر" به دوست داشتن آدم نکرد

4. 6کاربر از m.aminifar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aidin.r.o (27th August 2012),alihi53 (27th August 2012),mohsen207 (14th November 2012),sajadnasirpor  (26th August 2012),shidasp (17th June 2013),شهریار (26th August 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع