.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: لپ تاپ 1014 DELL

تشکر ها
    14
    25 سپاس از8 پست

لپ تاپ 1014 DELL

با سلام یک لپ تاپ 1014 دل وسترو برام اومده لپ تاپ سالم بود مشتری گفت می خوام سرویسش کنم منم طبق روال قبل لپ تاپ را باز کردم وسرویسش کردم با اسپری خشک وباتینر بعد که لپ تاپ رو بستم لپ تاپ وقتی کلید پاور رو میزنم چراغهای پاور وبلوتوث برای چند ثانیه روشن میشن ودوباره خاموش میشه وحدودا 5دقیقه هم باطری رو شارژ می کنه بعد دوباره خاموش میشه میشه کمکم کنید خیلی فوریه باتشکر

2. 2کاربر از haji13399 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (7th August 2012),علیزاده علی (7th August 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع