.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: راهنمایی راجب مودم وایرلس msi m3490

تشکر ها
    0
    85 سپاس از24 پست

پیش فرض راهنمایی راجب مودم وایرلس msi m3490

من یک مودم ام اس ای وایرلس مدل 3490 برای یکی قبلا راه اندازی کردم ولی امروز به من خبر دادن که اینترنت کار نمی کنم برای بررسی که رفتم دیدم با یوزیر نیم و پسورد دیفالتش که admin هست وارد تنظیمات مودم نمی شه خودشون می گن کسی دست نزده ولی انگار یوزیر و پسورد تغییر کرده که این ادمین رو قبول نمی کنه کسی هست راهنمایی کنه چطوری میشه وارد تنظیمات شد من ریست کردم ولی بازم مشکل حل نشد
    ویرایش مدریت: خرید و فروش اجناس و کالاهای ماهواره ای در سایت بدون تایید مدریت غیز مجاز میباشد.

2. 2کاربر از bebasat بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

mohammadbist (30th July 2012),raminmetall (13th January 2013)

تشکر ها
    0
    85 سپاس از24 پست

با سلام یه مشکل اساسی در این مدل از مودم تو عرض یک هفته چندین بار اطلاعات رو وارد کردم و اینترنت فعال شده ولی نمی دونم چرا اطلاعات از درون مودم پاک میشه و اینترنت قطع میشه چرا اطلاعات بعد از ذخیره کردن داخل تنظیمات مودم پایدار نمی مونه
    ویرایش مدریت: خرید و فروش اجناس و کالاهای ماهواره ای در سایت بدون تایید مدریت غیز مجاز میباشد.

تشکر ها
    2
    تشکر شده 2 از 1 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط bebasat Click here to enlarge
    من یک مودم ام اس ای وایرلس مدل 3490 برای یکی قبلا راه اندازی کردم ولی امروز به من خبر دادن که اینترنت کار نمی کنم برای بررسی که رفتم دیدم با یوزیر نیم و پسورد دیفالتش که admin هست وارد تنظیمات مودم نمی شه خودشون می گن کسی دست نزده ولی انگار یوزیر و پسورد تغییر کرده که این ادمین رو قبول نمی کنه کسی هست راهنمایی کنه چطوری میشه وارد تنظیمات شد من ریست کردم ولی بازم مشکل حل نشد
    دوستان یکی جواب بده چرا ؟

تشکر ها
    9
    87 سپاس از28 پست

منم همین مدل رو داشتم

user: MSI
    password: nadare

پسورد نداره
    فقط یوزر با حروف بزرگ هست

6. 3کاربر از KING...DVBs بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

chia_141 (28th October 2013),M.Salehi  (16th January 2013),raminmetall (14th January 2013)

تشکر ها
    2
    تشکر شده 2 از 1 پست

پیش فرض تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر

دوست عزیز من بسیار بسیار از شما ممنونم
    واقعا کارم رو راه انداختی عزیز خیلی گلی
    واقعا نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم
    خیلی ممنون
    درود بر شما KING...DVBs

8. 2کاربر از raminmetall بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KING...DVBs (14th January 2013),M.Salehi  (16th January 2013)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع