.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تحقیق

تشکر ها
    57
    161 سپاس از27 پست

پیش فرض تحقیق

تمامی دوستان یه لطفی بکنن توی این همه مدار و نقشه و عکس که گذاشتن (دستشون درد نکنه)یه مداری که واقعا بشه اونو ساخت یعنی لوازمش تو ایران باشه و واقعا هر کسی که ساخته از اون جواب گرفته باشه و با قاطعیت بتونه مشخصات دستگاه مثل عمق قدرت تفکیک یا بقیه موارد رو بگه.ممنون میشم اینجوری تمامی دوستان علاقه مند مثل خودم از سر در گمی در میان و نظرات یکی میشه

2. 4کاربر از ابی ماروسی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ba.davood (29th July 2013),iraj_kh (17th July 2012),M.Salehi  (24th September 2012),شهریار (1st July 2012)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ابی ماروسی Click here to enlarge
    تمامی دوستان یه لطفی بکنن توی این همه مدار و نقشه و عکس که گذاشتن (دستشون درد نکنه)یه مداری که واقعا بشه اونو ساخت یعنی لوازمش تو ایران باشه و واقعا هر کسی که ساخته از اون جواب گرفته باشه و با قاطعیت بتونه مشخصات دستگاه مثل عمق قدرت تفکیک یا بقیه موارد رو بگه.ممنون میشم اینجوری تمامی دوستان علاقه مند مثل خودم از سر در گمی در میان و نظرات یکی میشه
    باسلام

دوست عزیز شما دنبال چی هستید؟

4. 5کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (24th September 2012),SAMSUNG ELEC (2nd July 2012),SONY 3D (1st July 2012),شهریار (1st July 2012),علیزاده علی (29th June 2012)

تشکر ها
    57
    161 سپاس از27 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Mehdi software Click here to enlarge

باسلام

دوست عزیز شما دنبال چی هستید؟
    سلام دوست من و ممنون از توجهت.من شدیدا به ساخت فلز یاب وکار با اون علاقه مندم ولی هر چی دنبال میگردم تا یه مداری رو فکر میکنم شروع کنم به ساختن میبینم یکی از بچه ها یه ایرادی بهش گرفته میخام لطف کنین و اگه مقدوره مدار یه دستگاهی رو بزارین که هم بشه ساخت(لوازمش برای من که تو شهرستانم گیر بیاد)و توی کار با خاک امتحان پس داده باشه و حداقل سه. چهار متر رو بزنه.لطف کنین اگه میشه با توضیحات کامل بزارین.بازم ممنون امید من و بچه های تازه کاری مثل من به شما اساتیده

6. 5کاربر از ابی ماروسی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (25th September 2012),ba.davood (29th July 2013),behrouz_t (24th September 2012),M.Salehi  (24th September 2012),شهریار (1st July 2012)

تشکر ها
    20
    258 سپاس از34 پست

دوست خوب من اینکه شما میخواهید محاله.یه سایت سراغ دارم که 80 صفحه از ماینر 4 بحث و راهنمایی شده ولی آخرش همه به این نتیجه رسیدن که پولشونرو خرج یک اسباب بازی گرون کردن.باید کار اصولی و پایه ای باشه چیزی که من همیشه بهش اصرار و اعتقاد داشتم.یعنی اول قدرت تحلیل سیستم رو داشته باشیم بعد اگر شماتیک مشکلی داشت که حتما داره بتونیم رفعش کنیم البته دسترسی به ابزار آزمایشگاهی مثل اسکوپ هم لازمه.این شماتیکها فقط صفحه پرکن سایتهای خارجیه ولی همونجا هم اگر دیده باشی باهاشون مشکل دارن.من بعد از اینهمه وقت و هزینه به این نتیجه رسیدم که باید یک سیستم اولتراسونیک طراحی کنم با یک پردازنده عالی مثل ARM و قطعات انعطاف پذیری مثل FPGA و هرچی وقت و هزینه روش بذارم باز دام نسوزه که چرا کار نکرد.چون هم اطلاعاتم رو افزایش دادم هم اگر کار کرد مطابق یک سیستم چندین میلیونی کار میکنه و اگر زمانی خراب شد نمیزنم توی سرم که ای وای قطعات و نرم افزارش رو از کجا بیارم.البته منظورم این نیست که همه باید اینکار رو بکنن ولی تحلیل شماتیک آماده حداقل کاریه که باید بکنیم.

8. 6کاربر از behrouz_t بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (25th September 2012),ba.davood (29th July 2013),hasanzsat (24th September 2012),iraj_kh (24th September 2012),M.Salehi  (24th September 2012),ابی ماروسی (20th October 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع