.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نصب دوربین و بلوتوث لب تاب اچ پی 4520s

تشکر ها
    12,634
    2,446 سپاس از392 پست

پیش فرض نصب دوربین و بلوتوث لب تاب اچ پی 4520s

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
    یکی از دوستان یک لب تاب اچ پی مدل (ProBook4520s)داره و می خوام ازش بخرمش حالا برای ازمایش اوردمش پیش خودم هر کاری می کنم دوربین و بلوتوث این لب تاب ، به هیچ وجه نصب نمیشه تو (Device Manager)هم هیچ اثری ازشون نیست که بخواهم درایوشون را آپدیت و نصب کنم لطفا در این مورد راهنماییم کنید چون من از اینترنت جی پی ار اس استفاده می کنم بلوتوث برام واجبه ممنون و متشکرم منتظر راهنمایی های شما اساتید عزیز هستم

2. 5کاربر از داوودی فر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m.aminifar (13th July 2012),Meisam-Alishahi (13th July 2012),pal-electronic (13th July 2012),Tezar (13th July 2012),علیزاده علی (13th July 2012)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط 4121355 Click here to enlarge
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار
    یکی از دوستان یک لب تاب اچ پی مدل (ProBook4520s)داره و می خوام ازش بخرمش حالا برای ازمایش اوردمش پیش خودم هر کاری می کنم دوربین و بلوتوث این لب تاب ، به هیچ وجه نصب نمیشه تو (Device Manager)هم هیچ اثری ازشون نیست که بخواهم درایوشون را آپدیت و نصب کنم لطفا در این مورد راهنماییم کنید چون من از اینترنت جی پی ار اس استفاده می کنم بلوتوث برام واجبه ممنون و متشکرم منتظر راهنمایی های شما اساتید عزیز هستم

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز يك راه حل بسيار ساده و راحت رو خدمت شما عرض ميكنم شما ابتدا با برنامه اي كه براي شما قرار ميدهم http://uplod.ir//Driver_Genius_Profe...0.1112.rar.htm را بر روي سيستم خود نصب نماييد دقت داشته باشيد در هنگام نصب به اينترنت متصل نباشيد و در مرحله پاياني نصب تيك اجراي برنامه را برداشته و بر روي دكمه finish كليك نماييد سپس وارد پوشه Driver.Genius.Professional.Edition.v11.0.0.1112_HA PPY.NEW.YEAR شويد و محتويات پوشه را كپي نماييد و در مسير نصب نرم افزار past كنيد پس از نصب كامل نرم افزار به اينترنت كانكت شويد و برنامه Driver_Genius_Professional_Edition را اجرا نماييد و گزينه start را بزنيد تا آخرين ورژن درايو هاي لپ تاپ براي شما دانلود و نصب شوند.

موفق باشيد
    ویرایش توسط Meisam-Alishahi : 13th July 2012 در ساعت 18:13 دلیل: اضافه نمودن فايل ضميمه
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 6کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

Ahmad20 (13th July 2012),m.aminifar (13th July 2012),pal-electronic (13th July 2012),Tezar (13th July 2012),داوودی فر (18th May 2015),علیزاده علی (13th July 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع