.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: خطای کویل ثانویه A

علایق
    ورزش
    شغل و حرفه
    تست موتور و برق کار خودرو
    تشکر ها
    22,755
    12,913 سپاس از1,823 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط kimiam Click here to enlarge
    ECU چه مدل S2000 هست
    سلام دوست عزیز ایسیو s2000 10 بود و من با یه ایسیو دیگه والو امتحان کردم مشکل حل شد و ایسیو خودش رو باز کردم و ای سی وی بی 029 رو عوض کردم که مشکل حل شد بعدا مشتری پس از دو روز اومد گفت ماشین بازم بد کار میکنه دیاگ زدم دیدم خطای سنسور اکسیژن رو میده خطا رو پاک کردم مشکل حل شد دوباره بعد از دو روز اومد گفت بازم ماشین بد کار میکنه دیاگ زدم دیدم خطای ناک با سنسور اکسیژن رو میده به مشتری گفتم باید سنسور اکسیژن عوض بشه قبول نکرد و گفت من قبل از تعمیر ایسیو خطای سنسور اکسیژن نداشتم و بحثمون شد و منم گفتم ربطی به تعمیر ایسیو نداره و مشتری ماشین رو برد جای دیگه حالا نمیدونم از چیش بود که فکر میکنم درستش کردن حالا نظر شما در مورد این خطایی که بعد از تعویض آی سی وی بی 029 بوجود اومده بود چیه با تشکر
    هر عمل بزرگــــــــ...
    از فکر بزرگــــــــــ...
    سرچشمه میگیره...
    و...
    کارهای بزرگــــــــــ...
    مناسبــــــ...
    مردانی استـــــــــ...
    که افکار بزرگــــــ دارند....

2. 6کاربر از sajadnasirpor بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (2nd February 2012),hantosh (3rd September 2012),Hasan Shabani (11th January 2014),m.aminifar (1st February 2012),omeed_1355 (1st February 2012),saeid23 (21st June 2013)

علایق
    الکترونیک و یرنامه نویسی
    شغل و حرفه
    الکترومکانیک
    تشکر ها
    188
    1,451 سپاس از216 پست

سلام دوست من وقتی اهم سیم پیچ اولیه پائین بیاد این ایراد رخ میده .به چند دلیل .نیم سوز شدن کویل .سولفاته در اتصالات یا اشکال در دسته سیم .خرابی ترانزیستور قدرت خروجی از ایسیو که وقتی سرد هست خوبه ولی این که داغ میشه درست کار نمیکنه . و خطا میزنه شما مسیر ایسیو تا کویل را جدا سیم کشی کنید اگه حل نشد ایراد از ترانزیستر هست.
    ویرایش توسط m.aminifar : 1st February 2012 در ساعت 23:55

4. 7کاربر از vafadar بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

aligoli24 (2nd February 2012),arazpjd (13th June 2012),hantosh (3rd September 2012),Hasan Shabani (11th January 2014),m.aminifar (1st February 2012),saeid23 (21st June 2013),sajadnasirpor  (3rd February 2012)

علایق
    دبی
    شغل و حرفه
    تعمیر ecu
    تشکر ها
    77
    74 سپاس از30 پست

پیش فرض پاسخ : خطای کویل ثانویه A

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط sajadnasirpor Click here to enlarge
    با سلام خدمت اساتید بزرگ یه پژو 405 مدل 84 اومدپیشم که بد کار میکرد به دیاگ زدم دیدم خطای کویل ثانویه A1.4 رو نشون میده یه کویل عوض کردم دیدم خطا رفت و مشکل حل شد امروز دوباره اومد دیدم خطای کویل رو میده دوباره کویل رو عوض کردم دیدم مشکل درست شد شمعاشو باز کردم دیدم از اون شمعهایی انداختن روش که سه سر ویه حلقه داره روش داره شمع ها رو عوض کردم و ماشین یه کمی درست شد و الان این مشکل رو داره که وقتی محکم گاز میدی دوباره خطای کویل رو میده و ماشین خوب گاز نمیخوره مشکل از چی میتونه باشه با تشکرClick here to enlarge
    با سلام
    سیم کشی از نظر اتصالی بین شیلد با برق یا پالس چک شود

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع