.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: راهی برای افزایش قدرت وایرلس لبتاب دل هست ؟

تشکر ها
    11,217
    5,133 سپاس از745 پست

پیش فرض راهی برای افزایش قدرت وایرلس لبتاب دل هست ؟

با سلام به جناب علیشاهی و دیگر اساتید :

لبتاب DEEL
    مدل ِ830 LATITUDE

ایا راهی برای افزایش قدرت و آنتن وایرلسش هست ؟
    ضمنا میخواست این لبتاب را باز کنم ولی گفتم از شما اساتید کمک بگیرم تا مشکلی به بار نیاورم.
    اگر لطف کنید پیچها و خاری های مربوطه را مشخص کنید ممنون میشوم اگر با عکس باشد که چه بهتر اگر مدل مورد نظر در دسترس ندارید بفرمائید تا از قسمتهای مورد نظر شما عکس تهیه و ارسال کنم .

با تشکر
    لطفا تاپیک را تا نتیجه نهایی ادامه دهید

2. 8کاربر از khadem بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th November 2011),elc.rgb (7th November 2011),M.Salehi  (17th October 2011),majid62 (5th December 2011),Meisam-Alishahi (7th November 2011),mohammadbist (16th November 2011),SONY 3D (7th November 2011),TAHA1 (7th November 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط khadem Click here to enlarge
    با سلام به جناب علیشاهی و دیگر اساتید :

لبتاب DEEL
    مدل ِ830 LATITUDE

ایا راهی برای افزایش قدرت و آنتن وایرلسش هست ؟
    ضمنا میخواست این لبتاب را باز کنم ولی گفتم از شما اساتید کمک بگیرم تا مشکلی به بار نیاورم.
    اگر لطف کنید پیچها و خاری های مربوطه را مشخص کنید ممنون میشوم اگر با عکس باشد که چه بهتر اگر مدل مورد نظر در دسترس ندارید بفرمائید تا از قسمتهای مورد نظر شما عکس تهیه و ارسال کنم .

با تشکر

هوالعلیم

با سلام ، ببخشید که دیر پاسخ دادم سوالتان را قبلا دیدم اما اون لحظه فرصت پاسخ نداشتم بعد هم متاسفانه یادم رفت تا به امروز که مجددا به سوال بدون پاسخ شما مواجه شدم ، در مورد سوال اولتان باید عرض کنم که معمولا راه خاصی برای افزایش قدرت وایرلس نیست شما میتوانید برای بهتر شدن دریافت امواج رادیویی آنتن وایرلس را در ارتفاع بالاتر نصب نمایید حتی المقدور طوری نصب کنید که هم شعاع خط فرضی دکل وایرلس باشد ، در مورد سوال دوم ابتدا بفرمایید که به چه علت میخواهید لپ تاپ را باز کنید؟ اگر لپ تاپ شما مشکل دارد شاید بدون باز کردن و با راهنمایی مشکل حل شود.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

4. 9کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ali_sh (17th November 2011),ARIYA (8th November 2011),elc.rgb (7th November 2011),khadem (7th November 2011),majid62 (5th December 2011),mohammadbist (16th November 2011),sara11 (11th November 2011),SONY 3D (7th November 2011),TAHA1 (7th November 2011)

تشکر ها
    11,217
    5,133 سپاس از745 پست

با سلام و ادب به شما استاد عزیز :

لبتاب من خودش مودم وایرلس داخلی داره و دکل هم تقریبا نزدیکه و با استفاده از مودم خودش میتوانم مودم فرستنده را شناسائی کنم ولی تعداد خطوط نشانگر انتن کمه مثلا یک یا دو خط پر میشود و کانکت هم میشود ولی بخاطر ضعف سیگنال مرتب دیسکانکت میشود . وقتی که لبتاب را به بیرون و داخل کوچه می برم تعداد خطها بیشتر میشود و تداوم ارتباط بیشتره .

حالا میخواهم قسمتی که بعنوان آنتن در داخل لبتاب عمل دریافت و ارسال امواج را انجام میدهد را تقویت کنم تا بتواند تعداد خطهای نشانگر انتن را بیشتر کند .

آنتن مدار زیر را بعنوان نمونه مشخص کردم و این مدار یه مدار فرستنده FM هست که فقط برای رساندن منظورم گذاشتم .

با تشکر از شما و دیگر اساتید
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست FM.JPG  

6. 6کاربر از khadem بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th November 2011),elc.rgb (8th November 2011),majid62 (5th December 2011),Meisam-Alishahi (26th November 2011),mohammadbist (16th November 2011),TAHA1 (8th November 2011)

تشکر ها
    11,217
    5,133 سپاس از745 پست

با سلام:

با تشکر از زحمات و راهنمایی اساتید بزرگوار .

از طلا گشتن پشیمان گشته ایم

8. 6کاربر از khadem بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (17th November 2011),elc.rgb (16th November 2011),majid62 (5th December 2011),Meisam-Alishahi (26th November 2011),mohammadbist (16th November 2011),TAHA1 (16th November 2011)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط khadem Click here to enlarge
    با سلام و ادب به شما استاد عزیز :

لبتاب من خودش مودم وایرلس داخلی داره و دکل هم تقریبا نزدیکه و با استفاده از مودم خودش میتوانم مودم فرستنده را شناسائی کنم ولی تعداد خطوط نشانگر انتن کمه مثلا یک یا دو خط پر میشود و کانکت هم میشود ولی بخاطر ضعف سیگنال مرتب دیسکانکت میشود . وقتی که لبتاب را به بیرون و داخل کوچه می برم تعداد خطها بیشتر میشود و تداوم ارتباط بیشتره .

حالا میخواهم قسمتی که بعنوان آنتن در داخل لبتاب عمل دریافت و ارسال امواج را انجام میدهد را تقویت کنم تا بتواند تعداد خطهای نشانگر انتن را بیشتر کند .

آنتن مدار زیر را بعنوان نمونه مشخص کردم و این مدار یه مدار فرستنده FM هست که فقط برای رساندن منظورم گذاشتم .

با تشکر از شما و دیگر اساتید

هوالعلیم

با سلام خدمت دوست گرامی ، شما برای دریافت بهتر امواج میتوانید از مودم روتر های بی سیم اکسترنال استفاده نمایید نحوه استفاده بدین صورت است که این مودم همراه با یک Splitter به LAN لپ تاپ وصل میشود و قدرت دریافت سیگنال این دستگاه به مراتب قویتر از مودم وایرلس اینترنال لپ تاپ میباشد و در مورد افزایش قدرت مودم داخلی هم باید عرض کنم که شما برای اینکار باید کریستال مودم را تعویض نمایید. در صورت تمایل اندازه کریستال و نوع آن را اعلام بفرمایید تا مورد مشابه و قویتر آن را خدمتتان اعلام کنم.

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

10. 5کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (29th November 2011),khadem (2nd December 2011),majid62 (5th December 2011),mohammadbist (28th November 2011),TAHA1 (28th November 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع