.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: درخواست راهنمایی در مورد اورکلاک

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

درخواست راهنمایی در مورد اورکلاک

سلام دوستان
    یک سیستم با مشخصات زیر دارم میخام اورکلاک کنم چون خیلی سرعتش پایینه:10::10:(چقدر بابتش پول دادم حیف):0011:Click here to enlargeClick here to enlarge
    سی پی یو:
    AMD Phenom(tm)9750 Quad-Core---2.41GHZ
    رم:
    4gig Apacer DDR2
    گرافیک:
    XFX GeForce 9600 GSO---768 MB
    مادر بوردت:
    گیگابایت GA-MA770-DS3/S3
    لطفا کمکم کنید با تشکر
    ویرایش توسط M_Repair : 7th October 2011 در ساعت 23:09
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]

هر كسب و كار و هر صنعتي كه با پر كارها و كم كارها يك جور رفتار كند، دير يا زود لانه كم كارها مي شود.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

2. 10کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),hamed_p (7th October 2011),M.Salehi  (1st October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),mir5 (2nd October 2011),M_Repair (7th October 2011),SALEH (30th September 2011),Tezar (5th July 2012),داوودی فر (6th October 2011)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

چی شده بچه ها چرا کسی جواب نمیده

هر كسب و كار و هر صنعتي كه با پر كارها و كم كارها يك جور رفتار كند، دير يا زود لانه كم كارها مي شود.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[/CENTER]

4. 5کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (8th October 2011),hamed_p (7th October 2011),M.Salehi  (7th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),Tezar (5th July 2012)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohammadbist Click here to enlarge
    سلام دوستان
    یک سیستم با مشخصات زیر دارم میخام اورکلاک کنم چون خیلی سرعتش پایینه:10::10:(چقدر بابتش پول دادم حیف):0011:Click here to enlargeClick here to enlarge
    سی پی یو:
    رم:
    4gig Apacer DDR2
    گرافیک:
    مادر بوردت:
    گیگابایت GA-MA770-DS3/S3
    لطفا کمکم کنید با تشکر
    باسلام

دوست عزیزبه تایپیک زیرمنتقل شوید.اما به نظربنده سیستمت خوبه راهکارهایی برای بالابردن سرعت کامپیوترهست.این امراسیب جدی به سیستمت میزنه.

::..مباحث مربوط به Overclock اورکلاک..:: - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

6. 6کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),hamed_p (7th October 2011),M.Salehi  (7th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),mohammadbist (7th October 2011)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

آقای صالحی خیلی کنده از همون اول که گرفتم کند بود هرجا هم سوال میکنی میگن ویروسی خسته شدم از این جمله ، کلی بابتش پول دادم ولی مثل چرتکه کار میکنه هر کاری باشه که بتونم سرعتش رو زیاد کنم بگید بیزحمت

[/CENTER]

8. 6کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),hamed_p (7th October 2011),M.Salehi  (7th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),M_Repair (7th October 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

آقای صالحی خیلی کنده از همون اول که گرفتم کند بود هرجا هم سوال میکنی میگن ویروسی خسته شدم از این جمله ، کلی بابتش پول دادم ولی مثل چرتکه کار میکنه هر کاری باشه که بتونم سرعتش رو زیاد کنم بگید بیزحمت
    باسلام

دوست عزیزاگروقت داشتید این تایپیک ها رومطالعه کن امیدوارم این راهکارها به دردتون بخوره.

..:::بررسی کامل تمامی دلایلی که باعث کاهش سرعت کامپیوتر میشوند:::.. - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

..:::3 ترفند برای افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز XP:::.. - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

..:::افزایش سرعت سیستم با اختصاص قسمتی از هارددیسک به عنوان رم:::.. - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

..::6 راهکار برای تهویه مطبوع کیس کامپیوتر::.. - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک

10. 7کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),hamed_p (7th October 2011),M.Salehi  (7th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),mohammadbist (7th October 2011),SAMSUNG ELEC (15th October 2011)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

سلام دوستان
    سی پی یو:
    رم:
    4gig Apacer DDR2
    گرافیک:
    مادر بوردت:
    گیگابایت GA-MA770-DS3/S3
    لطفا کمکم کنید با تشکر

با سلام دوست من جناب محمد
    بنده تمام مشخصات سیستم شما رو چک کردم از لحاظ قطعات مشکلی ندارید البته من خودم طرفدار اینتل هستم ولی دوستانی دارم از ای ام دی رضایت کامل دارند
    شما لطف کن دقیقا توضیح بده مشکل سیستم چیه کند بالا میاد؟
    یا تو گیم هنگ میکنه؟ یا کلا نا میزون کار میکنه؟ یکم توضیح بده
    فکر نکنم اور کلاک کار شما رو راه بندازه ؟

12. 7کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),hamed_p (7th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),mohammadbist (7th October 2011),M_Repair (7th October 2011),Tezar (5th July 2012)

علایق
    Computer
    تشکر ها
    3,409
    1,735 سپاس از264 پست

با تشکر از توجه شما دوست گرامی
    این سیستم رو من دو ساله که دارم که مشکلات زیر بوده و الان هم هست:
    1- سرعت لود سیستم عامل بسیار پایین است
    2- درهنگام کپی و پست بسیار کند است ،بعداز نصب ویندوز که هیچ نرم افزاری روی آن نصب نیست هم سرعت پایینی دارد
    3- چند برنامگی که اصلا نیست
    4- وقتی دسته بازی را وصل میکنیم بعضی اوقات میشناسد و بعضی اوقات نمیشناسد (که این مورد فکر میکنم از آپدیت بایوس مارد بورد فکر میکنم باشد)
    5- سرعت کپی و پست از dvdrw samsung آن بسیار پایین است و....
    %این رو هم بگم که این مشکلات از همان اول بوده وتازگی ندارد%

[/CENTER]

14. 6کاربر از mohammadbist بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),hamed_p (7th October 2011),M.Salehi  (7th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),M_Repair (7th October 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

2- درهنگام کپی و پست بسیار کند است ،بعداز نصب ویندوز که هیچ نرم افزاری روی آن نصب نیست هم سرعت پایینی دارد
    4- وقتی دسته بازی را وصل میکنیم بعضی اوقات میشناسد و بعضی اوقات نمیشناسد (که این مورد فکر میکنم از آپدیت بایوس مارد بورد فکر میکنم باشد)
    باسلام

آقا محمد سیستم شما بایدبررسی شه.دلایلی باعث این مشکل میشن مثلا علت آن مي تواند گرماي CPU باشد بخصوص CPU هاي شركت AMD يا CPU هاي قديمي تر شركت INTEL. چك كنيد آيا فن CPU بخوبي عمل مي كند و چك كنيد آيا هيت سينك (قطعه آلومينيومي كه روي CPU نصب شده و معمولاً رنگ نقره ای یا سياه دارد) بخوبي نصب شده است و با سطح CPU كاملاً موازي است. مطمئن شويد از هيت سينكي استفاده مي كنيد كه ساخت سازنده CPU شماست. هيت سينك اگر درست نصب شود بيش از آنچه نياز است خنك كاري انجام مي دهد.بازم میگم کامپیوترشمابایدموردبررسی قراربگیره.

16. 8کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),hamed_p (7th October 2011),M.Salehi  (7th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),mohammadbist (7th October 2011),SAMSUNG ELEC (15th October 2011),Tezar (5th July 2012)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

با سلام جناب محمد
    شما یکی دوتا تست بکنید
    اول وارد ستاپ شوید حرارت cpu را کنترل کنید و مقدار ان را اطلاع دهید
    دوم با گرفتن سه کلید همزمان alt/ctrl/delete وارد task manager شده در حالت عادی که کاری از سیستم نمیکشید مقدار در صد اشغال رم و سی پی یو رو اعلام کنید
    ودر حالتی که مثلا فایلی کپی میکنید دو گزینه بالا را دوباره مقدار آنها را اعلام کنید
    تا انشالله علت را تشخیص دهیم

18. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (8th October 2011),elc.rgb (8th October 2011),Meisam-Alishahi (9th October 2011),mohammadbist (8th October 2011),Tezar (5th July 2012)

مدیر ارشد تالار کامپیوتر و تعمیرات سخت افزاری نوت بوک

شغل و حرفه
    مدیر تالار تعمیرات فوق تخصصی نوت بوک ، لپ تاپ ، PC
    تشکر ها
    2,361
    3,861 سپاس از559 پست

سلام دوستان
    سی پی یو:
    رم:
    4gig Apacer DDR2
    گرافیک:
    مادر بوردت:
    گیگابایت GA-MA770-DS3/S3
    لطفا کمکم کنید با تشکر

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز اور کلاک راه حل مناسبی برای بهبود سرعت سیستم شما نیست شما ابتدا باید اشکال کندی سیستم را بر طرف کنید سپس اقدام به اورکلاک نمایید که بنده معمولا برای سیستم های خانگی ، اورکلاک بصورت پایدار را پیشنهاد نمیکنم، شما ابتدا مدل هارد و پاور خود را اعلام بفرمایید؟

موفق باشید
    خانه سخت افزار نكا

اولين و مجهزترين كلينيك تعميرات فوق تخصصي سخت افزار در استان مازندران

WWW.NHH.IR

سالهاست که شیطان فریاد میزند , آدم پیدا کنید تا سجده کنم !!!

20. 4کاربر از Meisam-Alishahi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (9th October 2011),M.Salehi  (10th October 2011),mohammadbist (9th October 2011),Tezar (5th July 2012)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع