.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: لپ تاپم(DELL) ویندوز 7 نصبه

شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل
    تشکر ها
    5,129
    6,921 سپاس از1,296 پست

لپ تاپم(DELL) ویندوز 7 نصبه

با سلام خدمت اساتید..

در حال حاضر روی لپ تاپم(DELL) ویندوز 7 نصبه البته 32 بیتی به دلیل نصب راحت نرم افزارهای جانبی...و از اونجایی که اصلاً دوست ندارم 7 رو حذف کنم ولی به دلیل اینکه میخوام از لپ تاپم برای کارهای نرم افزاری رسیور استفاده کنم ...از شما این سوال رو دارم که اگه ویندوز ایکس پی 64 بیتی نصب کنم برای این کار جواب میده..؟یا اصلاً با توجه به اینکه بیشتر لپ تاپها با ویندوز 64 سون خوب جواب میده با ایکس پیه 64 هم میشه اون سرعت 7 رو داشته باشه البته نه به اون حد ولی آیا خوب کار میکنه..؟متشکرم

2. 3کاربر از hosaini 2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (1st June 2011),عماد عموئي (1st June 2011)

علایق
    پرسپوليس _ فيلم ترسناك _ فيلم كمدي
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط m-amirreza Click here to enlarge
    با سلام خدمت اساتید..

در حال حاضر روی لپ تاپم(DELL) ویندوز 7 نصبه البته 32 بیتی به دلیل نصب راحت نرم افزارهای جانبی...و از اونجایی که اصلاً دوست ندارم 7 رو حذف کنم ولی به دلیل اینکه میخوام از لپ تاپم برای کارهای نرم افزاری رسیور استفاده کنم ...از شما این سوال رو دارم که اگه ویندوز ایکس پی 64 بیتی نصب کنم برای این کار جواب میده..؟یا اصلاً با توجه به اینکه بیشتر لپ تاپها با ویندوز 64 سون خوب جواب میده با ایکس پیه 64 هم میشه اون سرعت 7 رو داشته باشه البته نه به اون حد ولی آیا خوب کار میکنه..؟متشکرم
    هوالرزاق

با سلام خدمت m-amirreza
    اوصولا بايد عرض كنم كه سرعت ويندوز 7 بيشتر از ويندوز xp است ، چه از نسخه 32 بيتي و يا 64 بيتي استفاده كنيد هيچ وقت سرعت ويندوز 7 رو نداره ، فقط تنها فرقي كه
    xp 64 و xp 32 با هم دارن اينه كه مديريت سخت افزاري در ويندوز 64 بيت بهتر از 32 بيت هستش و همچنين ويندوز xp 64 هر نرم افزاري را ساپورت نميكند مگر اينكه نسخه 64 بيتي آن نرم افزار را هم داشته باشيد ، جداي از اينها هيچ فرق ديگه اي ندارن...
    شما روي سيستم خود هم ميتوانيد ويندوز xp و هم 7 نصب كنيد ، و هر دو ويندوز را به صورت فعال داشته باشيد.
    در صورت نياز بگوئيد تا برايتان شرح بدم.

موفق باشيد
    [CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [LEFT][B][SIZE=6][COLOR=#0000ff][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/B]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

4. 3کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),hosaini 2000  (1st June 2011),KIAN FAR (1st June 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل
    تشکر ها
    5,129
    6,921 سپاس از1,296 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط عماد عموئي Click here to enlarge
    هوالرزاق

با سلام خدمت m-amirreza
    اوصولا بايد عرض كنم كه سرعت ويندوز 7 بيشتر از ويندوز xp است ، چه از نسخه 32 بيتي و يا 64 بيتي استفاده كنيد هيچ وقت سرعت ويندوز 7 رو نداره ، فقط تنها فرقي كه
    xp 64 و xp 32 با هم دارن اينه كه مديريت سخت افزاري در ويندوز 64 بيت بهتر از 32 بيت هستش و همچنين ويندوز xp 64 هر نرم افزاري را ساپورت نميكند مگر اينكه نسخه 64 بيتي آن نرم افزار را هم داشته باشيد ، جداي از اينها هيچ فرق ديگه اي ندارن...
    شما روي سيستم خود هم ميتوانيد ويندوز xp و هم 7 نصب كنيد ، و هر دو ويندوز را به صورت فعال داشته باشيد.
    در صورت نياز بگوئيد تا برايتان شرح بدم.

موفق باشيد
    با تشکر از شما دوست عزیز آقای عموئی
    با توجه به اینکه فضای حافظه داخلی سیستم یعنی فضای هارد کمه(250g) به همین علت میخوام از یک ویندوز استفاده کنم البته چون این لپ تاپ هدیه بوده واسه همین فضای هاردش کم انتخاب شده...

6. 3کاربر از hosaini 2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

علایق
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

با تشکر از شما دوست عزیز آقای عموئی
    با توجه به اینکه فضای حافظه داخلی سیستم یعنی فضای هارد کمه(250g) به همین علت میخوام از یک ویندوز استفاده کنم البته چون این لپ تاپ هدیه بوده واسه همین فضای هاردش کم انتخاب شده...
    هوالرزاق

خوب دوست عزيز مشكل اصلي تان از كجاست
    لطفاً دقيقتر بيان كنيد تا راهنمايي شويد.

موفق باشيد

[CENTER][MOVEE="50"][FONT=B Titr][SIZE=6][B][COLOR=Blue]* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا *[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/MOVEE][/CENTER]
    [LEFT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=5][B][COLOR=red]برای سلامتی آقا امام زمان صلوات[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

8. 3کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),hosaini 2000  (1st June 2011),KIAN FAR (1st June 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل
    تشکر ها
    5,129
    6,921 سپاس از1,296 پست
    هوالرزاق

خوب دوست عزيز مشكل اصلي تان از كجاست
    لطفاً دقيقتر بيان كنيد تا راهنمايي شويد.

موفق باشيد

مشکل اینجاست که اگه شما یه لپ تاپ داشته باشی و بخوای باهاش کارهای آپگرید و فلش کردن رسیور رو انجام بدی چکار میکنی؟هاردشم 250 گیگه..و 3 تا درایو براش ساختم..البته الان دم دست ندارم بگم فضای درایوها چقدره..اگه اشتباه نکنم 2 تا درایو نودو خورده ایه بقیه واسه درایو c
    مهم نیست ویندوزش چی باشه ولی میخوام راحت کارکنه..متشکرم

10. 3کاربر از hosaini 2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

علایق
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

مشکل اینجاست که اگه شما یه لپ تاپ داشته باشی و بخوای باهاش کارهای آپگرید و فلش کردن رسیور رو انجام بدی چکار میکنی؟هاردشم 250 گیگه..و 3 تا درایو براش ساختم..البته الان دم دست ندارم بگم فضای درایوها چقدره..اگه اشتباه نکنم 2 تا درایو نودو خورده ایه بقیه واسه درایو c
    مهم نیست ویندوزش چی باشه ولی میخوام راحت کارکنه..متشکرم
    هوالرزاق

اگه ميخواين باهاش كارهاي آپگريت انجام بديد بهتون پيشنهاد ميكنم همون xp رو نصب كنيد چون xp روي اينگونه نرم افزار ها بهتر جواب ميده ، ولي اگه ميخواين ويندوز 7 هم وصل باشه بايد كاري كه ميگم بكنيد تا مشكلتون حل بشه. منم يه لپ تاپ دارم و روش هر دو ويندوز رو نصب كردم، هاردش هم 250 هست و هيچ مشكلي ندارم ، البته اگر شما ميخواين پارتيشن هارد رو بيشتر كنيد با نرم افزار Partition Manager اين كار رو بكنيد كه هم اطلاعاتتون پاك نشه و هم اينكه يك پارتيشن ديگه از فضا هاي خالي پارتيشن ها درست بكنيد من پارتيشن هاي هاردم رو به 20 گيگ براي xp و 35 گيگ براي 7 و دو تا هم 90 تايي براي ريختن اطلاعاتم.
    يا اينكه يه هارد اكسترنال بگيري براي ريختن اطلاعاتت.

موفق باشيد
    ویرایش توسط عماد عموئي : 1st June 2011 در ساعت 19:30
    [/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

12. 4کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),hosaini 2000  (1st June 2011),KIAN FAR (1st June 2011),Meisam-Alishahi (4th June 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل
    تشکر ها
    5,129
    6,921 سپاس از1,296 پست

هوالرزاق

اگه ميخواين باهاش كارهاي آپگريت انجام بديد بهتون پيشنهاد ميكنم همون xp رو نصب كنيد چون xp روي اينگونه نرم افزار ها بهتر جواب ميده ، ولي اگه ميخواين ويندوز 7 هم وصل باشه بايد كاري كه ميگم بكنيد تا مشكلتون حل بشه. منم يه لپ تاپ دارم و روش هر دو ويندوز رو نصب كردم، هاردش هم 250 هست و هيچ مشكلي ندارم ، البته اگر شما ميخواين پارتيشن هارد ......
    به هارد اکسترنال زیاد نمیشه اعتماد کرد تازه دست و پا گیر هم هست..اینطوری که شما میفرمایین خیلی خوبه ولی این فضاها برای این دو ویندوز بطور مجزا ،جا برای نصب نرم افزار کم نمیاره؟ چون من از نرم افزارهای مختلفی استفاده میکنم..مثلاً فتوشاپ،وورد،مسلماً نرو،آنیستالر،آکروبات ریدر،و اینطور نرم افزارها ..البته اینطوری نیستم که بخوام هر نرم افزاری رو روی سیستمم داشته باشم اصولاً اونهایی که کاربرد داره..
    ویرایش توسط hosaini 2000 : 1st June 2011 در ساعت 20:29

14. 4کاربر از hosaini 2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),KIAN FAR (1st June 2011),Meisam-Alishahi (4th June 2011),عماد عموئي (1st June 2011)

علایق
    شغل و حرفه
    تعمیرات کامپیوتر
    تشکر ها
    3,163
    2,013 سپاس از234 پست

به هارد اکسترنال زیاد نمیشه اعتماد کرد تازه دست و پا گیر هم هست..اینطوری که شما میفرمایین خیلی خوبه ولی این فضاها برای این دو ویندوز بطور مجزا ،جا برای نصب نرم افزار کم نمیاره؟ چون من از نرم افزارهای مختلفی استفاده میکنم..مثلاً فتوشاپ،وورد،مسلماً نرو،آنیستالر،آکروبات ریدر،و اینطور نرم افزارها ..البته اینطوری نیستم که بخوام هر نرم افزاری رو روی سیستمم داشته باشم اصولاً اونهایی که کاربرد داره..
    هوالرزاق

دوست عزيز من كارم كامپيوتره و تمام نرم افزار هايي كه ميگيد حتي بيشتر هم رو سيستمم نصبه هم تو
    xp و هم تو 7 و مشكل جا هم ندارم ، من قصدم فقط راهنمايي بود شما با اين اوصاف همان xp را نصب كنيد بهتر است البته بايد درايور ويندوز xp را هم داشته باشيد تا بعد از نصب ويندوز روي درايور ها مشكلي پيش نيايد.

موفق باشيد

[/LEFT]
    [/CENTER]
    [/LEFT]

16. 3کاربر از عماد عموئي بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),hosaini 2000  (1st June 2011),Meisam-Alishahi (4th June 2011)

شغل و حرفه
    تعمیرکار موبایل
    تشکر ها
    5,129
    6,921 سپاس از1,296 پست
    هوالرزاق

دوست عزيز من كارم كامپيوتره و تمام نرم افزار هايي كه ميگيد حتي بيشتر هم رو سيستمم نصبه هم تو
    xp و هم تو 7 و مشكل جا هم ندارم ، من قصدم فقط راهنمايي بود شما با اين اوصاف همان xp را نصب كنيد بهتر است البته بايد درايور ويندوز xp را هم داشته باشيد تا بعد از نصب ويندوز روي درايور ها مشكلي پيش نيايد.

موفق باشيد

خوب حالا که اینطوره یه راهنماییه دیگه.....
    حالا من بیام و هر دو تا رو نصب کنم اولاً اگه الان بخوام درایو c رو برای این دو ویندوز تقسیم کنم چکار کنم؟و لطفاً یه توضیح کوچیکی برای نصب و استفاده از نرم افزارهای جانبی بطور همزمان در دو ویندوز بدین؟متشکرم

18. 3کاربر از hosaini 2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

elc.rgb (5th November 2011),Meisam-Alishahi (4th June 2011),عماد عموئي (2nd June 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع