.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دیربالا اومدن سیستم

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

پیش فرض دیربالا اومدن سیستم

سلام خسته نباشید
    من فتوشاپ 4 روروی سیستمم نصب کردم سرعت سیستم عجیب اومده پایین وخیلی دیر بالا میاد خیلی اعصاب خورد کن شده صدای کامپیوتر هم مدتی است که مشکل پیدا کرده قطع ووصل میشه هربرنامه ای که باز میکنم صدا خرخر میکنه بعضی اواقات کش میده لطفا بفرمایید چیکار باید بکنم ؟

ویه زحمت دیگه لطفا" روش ساده آپ دیت بایوس کامپیوترو بزارین برام
    ویه سوال اگه بایوس رو آپ دیت کنم باید مجدد ویندوز نصب کنم ؟
    ممنون
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. نمایش تمام تشکر های mostafa2010 در این پست:

M_Repair (26th April 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

لطفا" جواب بدهید ...
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست
    Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام خسته نباشید
    من فتوشاپ 4 روروی سیستمم نصب کردم سرعت سیستم عجیب اومده پایین وخیلی دیر بالا میاد خیلی اعصاب خورد کن شده صدای کامپیوتر هم مدتی است که مشکل پیدا کرده قطع ووصل میشه هربرنامه ای که باز میکنم صدا خرخر میکنه بعضی اواقات کش میده لطفا بفرمایید چیکار باید بکنم ؟

ویه زحمت دیگه لطفا" روش ساده آپ دیت بایوس کامپیوترو بزارین برام
    ویه سوال اگه بایوس رو آپ دیت کنم باید مجدد ویندوز نصب کنم ؟
    ممنون
    باسلام

دوست عزیزشمااول استارت آپ کامپیوترتون روکمی ویرایش کنید.طوریکه سیستم بالا میادبخاطرنرم افزارزیاددیرلودنشه.

برای صدای خرخر.شمااول ازهمه اسپیکرتون روچک کنید امکان دارد ترانزیستورهای صوت به شماره های 2030براثرولوم زیادآسیب دیده باشند.بااسپیکردیگری تست کنیدوهمینطورمیتونید اسپیکرروتست کنید ازپورت تلویزیون یادی وی دی میتونید استفاده کنید.

درمورد بایوستون نام ومدل مادربردالزامیست.دوست عزیزبرای نصب مجددویندوزنیازی نیست.

میتونید ازلینک زیرهم کمک بگیرید.

دلــيل کــاهــش وکـــندی ســرعت کـــامپــیوتــر - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک
    ویرایش توسط M_Repair : 26th April 2011 در ساعت 15:33

5. 5کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (26th April 2011),mostafa2010 (27th April 2011),sienna (27th April 2011),SONY 3D (2nd May 2011),TAHA1 (26th April 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Mehdi software Click here to enlarge

باسلام

دوست عزیزشمااول استارت آپ کامپیوترتون روکمی ویرایش کنید.طوریکه سیستم بالا میادبخاطرنرم افزارزیاددیرلودنشه.

برای صدای خرخر.شمااول ازهمه اسپیکرتون روچک کنید امکان دارد ترانزیستورهای صوت به شماره های 2030براثرولوم زیادآسیب دیده باشند.بااسپیکردیگری تست کنیدوهمینطورمیتونید اسپیکرروتست کنید ازپورت تلویزیون یادی وی دی میتونید استفاده کنید.

درمورد بایوستون نام ومدل مادربردالزامیست.دوست عزیزبرای نصب مجددویندوزنیازی نیست.

میتونید ازلینک زیرهم کمک بگیرید.

دلــيل کــاهــش وکـــندی ســرعت کـــامپــیوتــر - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک
    سلام
    ممنونم

مدل مادربردم الایت گروپ P4M800 هست
    ممنونم

7. 2کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M_Repair (27th April 2011),SONY 3D (2nd May 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام
    ممنونم

مدل مادربردم الایت گروپ P4M800 هست
    ممنونم
    باسلام

دوست عزیزتوصیه میکنم اگرتاحالا اینکاروانجام نداده اید ازاین کارپرهیزکنید چون کارحساسی میباشد.امکان داردبایوستون بپره ومشکلات خودش روداره و...برای آبدیت معمولا سی دی مربوط به مادربردداخلش نرم افزار ابدیت هستش که بانصب وطی مراحل که درکاتالوگ تعریف شده مراحل روبایدطی کرد.

9. 2کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

kr@l k@mel (1st August 2012),SONY 3D (2nd May 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع