.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: بهترین روش برای اتصال به شبکه اینترنت چیه ؟

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

پیش فرض بهترین روش برای اتصال به شبکه اینترنت چیه ؟

سلام دوستان
    وقتتون به خیر . امیدوارم که حالتون خوب باشه ...
    یه سوال داشتم خدمتتون :

بنده در حال حاضرازاینترنت دیال آپ استفاده می کنم که سرعت آنچنان تعریفی وخوب نیست ومنطقه مون هم جوری هست که isp نداره ومن مجبورم برا استفاده از اینترنت کد بگیرم وبه همین دلیل سر عت اینترنتم آن چنان جالب نیست فاصله ام تا نزدیکترین مرکز اینترنت (adsl) حدود 15 کیلومتر می باشد .ظاهرادرحال حاضریه سری دستگاههایی چینی وارد بازار شده که با سیمکارت ایرانسل با همراه اول به اینترنت متصل می شوند ( بابلوتوث یا یو اس بی ) من با یکیش که حدود 95 تومن یکی از دوستان خریده بوده به اینترنت متصل شدم وامتحان کردم ولی اصلا" مقرون به صرفه نیست وزیاد قطع ووصل می شد .
    حال با توجه به شرایط بنده یه سوال که دارم واون اینه که من ازچه روشی می تونم بهتر وراحتتر به اینترنت متصل شم که هم سرعتش خوب باشه وهم مقرون به صرفه ؟ سرعت خیلی بالا هم مد نظرم نیست سرعت متوسط وقطع ووصلی هم نداشته باشه .

ممنون میشم راهنمایی فرمایید .
    باتشکر

[FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی
    آخه غم ، تومیون جمعی چرا تنها منو پیدا میکنی ...[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

2. 5کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (27th March 2011),javad1366 (27th March 2011),M_Repair (27th March 2011),SURENA (27th March 2011),غدیر (27th March 2011)

تشکر ها
    66,936
    45,788 سپاس از6,557 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mostafa2010 Click here to enlarge
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم خدمتتون :

بنده در حال حاضرازاینترنت دیال آپ استفاده می کنم که سرعت آنچنان تعریفی وخوب نیست ومنطقه مون هم جوری هست که isp نداره ومن مجبورم برا استفاده از اینترنت کد بگیرم وبه همین دلیل سر عت اینترنتم آن چنان جالب نیست فاصله ام تا نزدیکترین مرکز اینترنت (adsl) حدود 15 کیلومتر می باشد .ظاهرادرحال حاضریه سری دستگاههایی چینی وارد بازار شده که با سیمکارت ایرانسل با همراه اول به اینترنت متصل می شوند ( بابلوتوث یا یو اس بی ) من با یکیش که حدود 95 تومن یکی از دوستان خریده بوده به اینترنت متصل شدم وامتحان کردم ولی اصلا" مقرون به صرفه نیست وزیاد قطع ووصل می شد .
    حال با توجه به شرایط بنده یه سوال که دارم واون اینه که من ازچه روشی می تونم بهتر وراحتتر به اینترنت متصل شم که هم سرعتش خوب باشه وهم مقرون به صرفه ؟ سرعت خیلی بالا هم مد نظرم نیست سرعت متوسط وقطع ووصلی هم نداشته باشه .

باتشکر

درود
    متاسفانه چون در شهر خود آی اس پی ندارید نمیتوانید از سرویسهایی مانند ADSL استفاده کنید و مقرون به صرفه ترین راه همان وایرلس (بدون سیم) است
    که اگر ای اس پی نزدیک شما سیستم وایرلس را ساپورت میکند و تا محدود شهر شما پوشش دارد از این سرویس استفاده کنید در غیر اینصورت استفاده
    از اینترنت سیمکارت ایرانسل با فعال کردن بسته های GPRS برای کاهش هزینه اتصال بهتر است برای این کار هم نیاز به خرید چیزی نیست یک گوشی
    که قابلیت اتصال به اینترنت را دار باشد را به وسیله نرم افزار Nokia pc suit یا sony ericsson pc suit بسته به نوع گوشی که سونی یا نوکیا
    باشد اینکار را انجام میدهد . البته گوشی های سری جدید نوکیا برای اینترنت خیلی سریع تر عمل میکنند و میتوانید تا سرعت بین 20 تا 25 کیلوبایت بر ثانیه
    دانلود داشته باشید . تنظیمات خاصی هم نیازنیست . و روشهای آن هم فکر میکنم در سایت موجود باشد . یک جستجو انجام دهید
    .

جاوید ایران زمین

زنده باد آزادی

4. 6کاربر از ARIYA بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

javad1366 (27th March 2011),mostafa2010 (27th March 2011),M_Repair (27th March 2011),SURENA (27th March 2011),yeknaz3 (5th April 2011),غدیر (27th March 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

ممنونم از جوابتون .
    همون گوشیو به کامپیوتر می تونم وصل کنم وازطریق کامپیوترکار کنم ؟
    سیستم وایرلس نیز به نظرم هزینش آن چنان پایین نیست !!!

ممنونم
    [FONT="IranNastaliq"][SIZE="5"][B][COLOR="Green"]اشک من ، خودتو نگهدا نیاپایین منو رسوا می کنی

6. 5کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

javad1366 (27th March 2011),M_Repair (27th March 2011),SURENA (27th March 2011),yeknaz3 (5th April 2011),غدیر (27th March 2011)

تشکر ها
    391
    165 سپاس از48 پست

دوست من شما اول باید ببینی که دکل ایرانسلی که ازش انتن میگیری سیستم gprs روش سوار هست یا سیستم edge. اگه gprs باشه که سرعتتون بیشتر از 10 نمیشه ولی اگه edge باشه سرعت تا 40 هم میرسه، در ظمن گوشی یا gprs-edge modem شما هم باید سیستم edge رو ساپورت کنه تا بتونید با حداکثر سرعت کانکت شید

8. 7کاربر از rafsanjan gsm بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th March 2011),javad1366 (27th March 2011),mostafa2010 (27th March 2011),M_Repair (27th March 2011),SURENA (27th March 2011),yeknaz3 (5th April 2011),غدیر (27th March 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

ممنونم همشهری گرامی
    ازچه طریقی می تونم متوجه شم که کدوم سیستم روی دکل هست ؟ ( مخابرات ؟ )
    وهمچنین گوشی اون سیستم رو داشته باشه ؟

10. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M_Repair (27th March 2011),SURENA (27th March 2011),yeknaz3 (5th April 2011),غدیر (27th March 2011)

مدیر کل بخش تخصصی تلوزیون و دی وی دی

تشکر ها
    15,455
    16,586 سپاس از2,285 پست

با سلام
    بنده هم مدتی از خط ایرانسل استفاده کردم سرعت چندانی نداشت ولی در شهر دیگری یکی از دوستان استفاده می کرد ورضی کننده وسرعتش خوب بود معمولا در مراکز استانها وشهر های بزر گتر سرعت بالاتر است
    شماهم بسته 10000هزار ی ایرانسل بگیر وبرای یک ماه استفادئه کن وبا گوشی می توانی وصل بشوی
    با کابل بهتر است وسرعت بیشتر می شود.

12. 5کاربر از غدیر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th March 2011),mostafa2010 (27th March 2011),M_Repair (27th March 2011),SURENA (27th March 2011),yeknaz3 (5th April 2011)

تشکر ها
    1,953
    1,974 سپاس از409 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط غدیر Click here to enlarge
    با سلام
    بنده هم مدتی از خط ایرانسل استفاده کردم سرعت چندانی نداشت ولی در شهر دیگری یکی از دوستان استفاده می کرد ورضی کننده وسرعتش خوب بود معمولا در مراکز استانها وشهر های بزر گتر سرعت بالاتر است
    شماهم بسته 10000هزار ی ایرانسل بگیر وبرای یک ماه استفادئه کن وبا گوشی می توانی وصل بشوی
    با کابل بهتر است وسرعت بیشتر می شود.
    درحد دیال آپ بود ؟

14. 4کاربر از mostafa2010 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M_Repair (27th March 2011),SURENA (27th March 2011),yeknaz3 (5th April 2011),غدیر (27th March 2011)

شغل و حرفه
    Elec & pc
    تشکر ها
    13,185
    42,738 سپاس از4,129 پست
    درحد دیال آپ بود ؟
    باسلام

البته بنده ایرانسل رو پیشنهادنمیکنم.اگرهمراه اول (919)درمنطقه شما GPRSروپوشش میده بهتراست ازهمراه اول استفاده کنید.(ایرانسل هم خوبه اما سرعتش متغییرهستش)

دوست عزیزبرای انتقال اینترنت به پست زیربروید.

آموزش انتقال اینترنت موبایل به کامپیوتر با کابل usb - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک
    ویرایش توسط M_Repair : 27th March 2011 در ساعت 15:43

16. 5کاربر از M_Repair بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th March 2011),mostafa2010 (28th March 2011),yeknaz3 (5th April 2011),شهریار (27th March 2011),غدیر (27th March 2011)

مدیر کل بخش تخصصی تلوزیون و دی وی دی

تشکر ها
    15,455
    16,586 سپاس از2,285 پست

با سلام وتشکر از جناب سلیمی
    بنده از ایرانسل استفاده می کردم ودانلود در حدود 5کیلوبایت داشت واین سرعت متغیر است در مناطق مختلف فرق می کند وچون همیشه کانکت هستی از لحاظ هزینه بهتر است . همراه اول نیز یکی از دوستان استفاده می کرد که علاوه بر هزینه بسته هزینه جدا نیز روی قبضش حساب می شد اگر از هکمراه اول می خواهید استفاده کنید بهتر است اعتباری باشد . یک بار امتحان کنید ارزشش دارد.این نکاتی بود که بنده در شهر خودم شاهدش بودم شاید برای شهر شما صادق نباشد.

18. 2کاربر از غدیر بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th March 2011),M_Repair (27th March 2011)

علایق
    تعميرات
    شغل و حرفه
    تعميرات وكابل كشي اتاقهاي papوmdfمخابرات پيمانكار سازمان
    تشکر ها
    208
    11,994 سپاس از2,050 پست
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم خدمتتون :

باتشکر

با سلام به شما دوست عزيز شما ميتوانيد از وايمكس كه سرعت نسبتا خوبي داره استفاده كنيد اگر از اون نخواستيد استفاده كنيد ميتونيد وايرلس بگيري كه نياز به يك انتن پژوهش كه قيمت اون حدود 70 و يك كارت كه حدود 50 هست بگيري و يك اكانت بگيري و استفاده كنيد
    Click here to enlarge
    تشکر شما باعث دلگرمی ماست دوست عزیز

20. 3کاربر از محمد خوزستان بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (28th March 2011),mostafa2010 (28th March 2011),M_Repair (27th March 2011)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع