.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آموزش مرورگر فایر فاکس(Mozilla Fire Fox)

علایق
    تعميرات
    شغل و حرفه
    تعميرات وكابل كشي اتاقهاي papوmdfمخابرات پيمانكار سازمان
    تشکر ها
    208
    11,994 سپاس از2,050 پست

آموزش مرورگر فایر فاکس(Mozilla Fire Fox)

آموزش مرورگر فایر فاکس(Mozilla Fire Fox)

Click here to enlarge
    ورودی به موزیلا فایرفاکس ،بخش ۱

موزیلا فایرفاکس یکی از بهترین مرورگر های وبی است که می توانید در فروشگاه ها بیابید و البته این مرورگر رایگان است. به واسطه ی متد های توسعه ی منحصر به فرد بازمتن که باعث می شوند یک محصول با سرعتی قابل توجه و بدون هر گونه مشکلی طبق متدهای این سنت توسعه پیدا کند ، موزیلا فایرفاکس دارای شماری قابلیت های منحصر به فرد شده ، روی هم رفته این یک محصول خوب است. از این روی من تلاش می کنم تا موزیلا فایرفاکس را به شما معرفی کنم.

نصب و تنظیمات

واضح است که اولین چیزی که شما نیاز دارید دریافت یک کپی رایگان از مرورگر موزیلافایرفاکس است. شما می توانید برنامه ی نصاب فایرفاکس رادر صفحه ی دانلود های موزیلا پیدا کنید. اگر شما به این http://mozilla.org/products/firefox صفحه مراجعه کنید ، شما همواره می توایند جدید ترین نسخه ی حاضر را پیدا کنید. حالا ، من به شما پیشنهاد می کنم که در صفحه ی حاضر نسخه ای که باید دانلود کنید را پیدا کنید ، از آن جایی که موزیلا فایرفاکس با سرعت بسیاری درحال حرکت کردن است ، این فکر*خوب نیست که همیشه آخرین نسخه ی حاضر را دریافت کنید ، این در باره ی اغلب برنامه ها صادق است . : ) من در این جا از نسخه ی ویندوزی و سری فایرفاکس که برای ویندوز طراحی شده استفاده خواهم کرد. با دانلود فایل آماده اید برای شروع کار.

برنامه ی نصب موزیلافایرفاکس

همان طور که انتظار دارید این برنامه ی نصب موزیلا فایرفاکس است.
    من لذت ساده بودن استفاده ی یک برنامه ی نصب را به شما تقدیم خواهم . این برنامه ی نصب موزیلا فایرفاکس به صورت رسمی از طرف جامعه ی موزیلا منتشر شده است.
    بعدا ز دانلود حالا وقت آن رسیده که نصب را شروع کنید . فایل نصاب exe. را پیدا کنید (در این جا "MozillaFirefox-0.8.-Setup" نام دارد) و برروی آن دوبل کلیک کنید. امیدوارم که شما پنجره ی زیر را مشاهده کنید :

Click here to enlarge

اگر برنامه ای در حال اجرا دارید بهتر است آن (ها )را ببندید و دکمه ی Netx رابفشارید.

Click here to enlarge

توافق نامه را بخوانید و اگر با آن موافق هستید دکمه ی Next را بفشارید.

Click here to enlarge

اگر آن چه را که قرار است نصب شود را خودتان می خواهید انتخاب کنید "Custom" را علامت بزنید و اگر می خواهید یک نصب عادی داشته باشید "Standard" را علامت بزنید و سپس Next را بفشارید.

Click here to enlarge

نصاب به شما می گوید که موزیلا فایرفاکس شما را کجا نصب می کند ، شما باید مسیری که در تصویر نشان داده شده است را داشته باشید.

Click here to enlarge

تبریک موزیلا فایرفاکس شما نصب شده ،* با انتخاب گزینه ی داخل تصویر موزیلا فایرفاکس شما اجرا خواهد شد .

Click here to enlarge
    تشکر شما باعث دلگرمی ماست دوست عزیز

2. 3کاربر از محمد خوزستان بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bardia  (22nd January 2011),hz_hamed (22nd January 2011),mir5 (16th April 2011)

علایق
    تعميرات
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    208
    11,994 سپاس از2,050 پست
    کارکرد کاربرگ ها (Tab)

خوب این یکی از بهترین قابلیت های موزیلا فایرفاکس است.اغلب در زمانی که با اینترنت کار می کنم من هم زمان به تعداد بسیاری پنجره ی مرورگر باز احتیاج دارم ، و حقیقتا ، این باعث می شود که اغلب همه چیز آشفته شود. موزیلا فایرفاکس برای حل این مشکل یک قابلیت مفید به نام "کاربرگ" یا "Tab" به مرورگر خود اضافه کرده.
    مرورگر موزیلا فایرفاکس خود را بازکنید و دکمه های "Ctrl" و "T" را هم زمان بفشارید . مرورگر شما یک کاربرگ (tab) جدید در همان پنجره باز می کند .

Click here to enlarge
    همان طور که شما مشاهده می کنید با فشردن "Ctrl+T" حالا من دو کاربرگ در یک پنجره دارم. [IMG]http://**************/images/smilies/redface.gif[/IMG] شما می توانید با فشردن دکمه های "Ctrl+Tab" بین این کاربرگ ها حرکت کنید. اگر به کاربرگ های بیشتری برای مرور احتیاج دارید می توانید دکمه های "Ctrl+T" را دوباره فشار دهید.
    اگر شما می خواهید وقتی مرورگرتان را باز می کنید بیش از یک سایت را مشاهده کنید ، این کار ممکن است. به منوی Tools و سپس Options (در نسخه های جدیدتر Edit و بعد Options) بروید ، شما می توانید این انتخاب را در بخش "General" مشاهده کنید :

Click here to enlarge

همان طور که می بینید مرورگر به شما تعدادی گزینه ارائه می کند ، شما می توانید ۱. از صفحه ی وبی که در حال حاضر در حال مرور آن هستید استفاده کنید ؛ ۲. می توانید صفحه ای را که زمان شروع به کار مرورگر نمایش داده می شود را از بخش BookMark ها انتخاب کنید ؛ ۳. از یک صفحه ی خالی استفاده کنید. همان طور که در تصویر مشاهده کردید شمامی توانید صفحه ای را که در زمان بالا آمدن نمایش داده می شود را به صورت دستی وارد کنید ، و اگر می خواهید بیش از یک صفحه باز شوند شما می توانید با یک نشانه ی | آن ها را از هم جدا کنید. هر چند صفحه که شما می خواهید می توانید استفاده کنید. [IMG]http://**************/images/smilies/redface.gif[/IMG] (startup page صفحه ای است که در زمان بازکردن مرورگر نمایش داده می شود)
    راه های بسیاری وجود دارد که نحوه ی کار Tab ها را کنترل کنید ، اگر شما یک کلیک راست روی یکی از Tab ها بکنید ، شما چیزی شبیه به این مشاهده خواهید کرد :

Click here to enlarge

در این جا شما قادر هستید یک Tab جدید بسازید ، tab حاضر را دوباره نمایش دهید یا به اصلاح Reload کنید (البته این کار رابا فشردن "Ctrl+R" هم می توان کرد.) ، تمام کاربرگ ها را Reload کنید ، تمام Tab ها ی دیگر را ببندید و در نهایت Tab ای را که بر روی آن کلیک راست کرده اید را ببندید . ( این کار با "Ctrl+W" هم می شود). (توجه داشته باشید که Reload همان Refresh در IE می باشد.)

ورودی به موزیلا فایرفاکس ، بخش۳

کارهای اولیه ، دستورات و چگونگی متوقف کردن pop-up ها

در یک برنامه ی انعطاف پذیر مانند موزیلا فایرفاکس ، این مهم است که شما نحوه ی کاربا موس و صفحه کلید را بدانید. در این بخش از مقاله من در باره ی دستورات ابتدایی صحبت خواهم کرد ، طوری که شما همه چیز را کارآمد تر و بهتر استفاده خواهید کرد. علاوه بر این درباره ی نحوه ی جلوگیری از pop-up ها صحبت خواهم کرد. (pop-up ها پنجره های کوچکی هستند که اغلب وقتی وارد یک سایت یا صفحه می شوید باز می شوند و در بیشتر موارد بنر های تبلیغاتی هستن که مزاحم گشت و گذار شما در اینتر نت می شوند. -مترجم)

Click here to enlarge

ماوس

اغلب ما زمان کار با یک مرورگر استفاده از ماوس را ترجیه می دهیم، شما با کلیک روی یک ناحیه ی خالی به گزینه های گوناگونی دست پیدا می کنید.

فرمان ها

با این حال اگر شما صفحه کلید را ترجیه می دهید این جا تعدادی فرمان های اولیه وجود دارد که شما باید بدانید.

• Ctrl+N - با فشردن این دکمه ه به طور هم زمان یک پنجره ی جدید باز خواهد شد.
    • Ctrl+T - یک "Tab" یا کاربرگ جدید در پنجره ی فعلی باز می کند ، امتحان کنید ... [IMG]http://**************/images/smilies/wink.gif[/IMG]
    • Ctr+O - یک فایل را باز می کند.
    • Ctrl+W - با فشردن این دکمه هاکاربرگ یا Tab ای که در آن هستید بسته خواهد شد.
    • Ctrl+Shift+W - پنجره ی مرورگر را می بندد.
    • Ctrl+R - پنجره را Refresh می کند.
    این ها دستورات ابتدایی بودد که شما می توانید استفاده کنید ، برای دیدن لیستی کامل تر می توانید در میان منوهای بازشدنی نوار ابزار خود مانند File و Edit سایر دستورات را ببینید. برای مشاهده ی یک لیست کامل از این میانبر ها ، این جارا ببینید : http://texturizer.net/firebird/keyboard.html

Click here to enlarge

4. 3کاربر از محمد خوزستان بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

علایق
    تعميرات
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    208
    11,994 سپاس از2,050 پست
    از میان بردن pop-up ها

اگر جلوی popup ها را نگیرید می توانند وقت به وقت ظاهر شوند و شما را آزار بدهند. اگر شما به منوی Tools > Options بروید ، (در نسخه های جدید Edit > Options) می توانید از سمت چپ صفحه ی Options گزینه ی "Web Features" را انتخاب کنید ، شما باید چنین پنجره ای داشته باشید.

Click here to enlarge

اگر شما می خواهید جلوی تمام popup ها را بلوکه کنید ، اطمینان پیدا کنید که گزینه ی "block popup windows" انتخاب شده است. شما می توانید سایت هایی را که اجازه ی نمایش popup را دارند انتخاب کنید.
    حالا ، وقتی که شما برای بار اول وارد یک سایت وب می شوید که از popup ها استفاده می کند، شما یک نوشته خواهید دید که به شما می گوید popup های این سایت بلوکه شدند و در قسمت راست پایین پنجره ی مرورگر آیکونی شبیه به این را خواهید دید :

Click here to enlarge

برخی سایت ها برای درست کارکردن احتیاج به استفاده از popup ها دارند ، اگر می خواهید به سایتی این اجازه را بدهید که popup هایش را نمایش بدهد کافیست روی آیکونی که در قسمت پایین مرورگر ظاهر شده کلیک کنید و از پنجره ی باز شده که شبیه به این خواهد بود استفاده کنید :

Click here to enlarge

یک نکته ی جانبی در پایان ، برخی از popup ها به دلیل گشت و گذار با مرورگر های غیر ایمنی همچون Internet Explorer هستند ، گاهی این pop-up ها می توانند برنامه های مخفی به دیسک سخت شما اضافه کنند. برنامههایی هستند که این ها را به خوبی پاک می کنند مانند برنامه ی Ad-Aware ، شما می توانید یک نسخه از آن را از اینجا دریافت کنید.

ورودی به موزیلا فایرفاکس ، بخش ۴

اکستنشن های موزیلا فایرفاکس

موزیلا فایرفاکس یک برنامه ی چند -کاره است ، مرورگری که به ما اجازه ی گرفتن و نصب کردن چیز های اضافی را می دهد ، این چیز های اضافی به عنوان "Extension" ها یا
    اضافات نام دارند. در این بخش از سری مقالات من قصد دارم تا به شرح روش نصب اکستنشن ها بپردازم. برای نمونه من در این مقاله ، من اکستنشن جذاب "Google bar" را نصب خواهم کرد.
    برای پیدا کردن محل مدیریت اکستنشن ها به منوی Tools و سپس Extensions بروید ، اگر درست رفته باشید شما باید پنجره ای مانند این را ببینید :

Click here to enlarge

در گوشه ی راست و پایین شما می توانید یک لینک با نوشته ی "Get More Extensions" یا دریافت اکستنشن های بیشتر را ببینید ، روی آن کلیک کنید.فایرفاکس یک پنجره ی جدیدی باز خواهد کرد که از آن جا می توانید انواع گوناگونی از اکستنشن ها را ، همان طور که خواهیم گفت ،دریافت کنید. من می خواهم از Google Bar استفاده کنم. اگر شما به تصویر زیر نگاهی بیاندازید می توانید چنین چیزی را مشاهده کنید :

Click here to enlarge

روی لینکی که می خواهید نصبش کنید کلیک کنید ، من روی Google Bar کلیک کردم و ورق وب جدیدی مطابق زیر آمد ، برای ادامه روی لینک "Install Now" یا همین حالا نصبش کن!کلیک کنید.

Click here to enlarge

شما باید یک پنجره ی هشدار باز خواهد شد که می پرسد آیا می خواهید نصب کنم یا خیر اگر انتخابتان بله است در گوشه ی پایین روی "Install Now"یا حالا نصبش کن کلیک کنید.

Click here to enlarge

هنگامی که اکستنشن دریافت و نصب شد ، شما پیغامی مانند زیر را خواهید دید :

Click here to enlarge

حالا اگر موزیلا فایرفاکس خود را ببندید و از ابتدا بازکنید (Restart کنید) ، شما یک نوار ابزار جدید به نام Google Bar خواهید داشت که به شما امکانات جستجوی گوگل را در نوار ابزار خواهد داد. (FYI Google یک موتور جستجو است.) اگر مدتی با Google Bar کار کنید خواهیددید که قابلیت های بسیاری را ارائه می کند ؛ ابزاری ساده که بی آن نمی توان بود
    Click here to enlarge

6. 3کاربر از محمد خوزستان بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

علایق
    تعميرات
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    208
    11,994 سپاس از2,050 پست
    ورودی به موزیلا فایرفاکس ، بخش ۵

مروری بر تاریخچه

موزیلا فایرفاکس قابلیت های بسیاری را گردهم آورده است ، تعدادی از ان ها قابلیت های ضروری و پایه هستند و تعدادی نیز وقتی بودنشان را احساس می کنید بسیار دلچسب هستند. من در این مقاله به تعدادی از آن ها اشاره خواهم کرد. امیدوارم این قابلیت ها شما را بیش از پیش به فایرفاکس علاقه مند کند.
    مرور تاریخچه (Ctrl + H)

یکی از قابلیت های بسیار جالب برای هر کسی تاریخچه است. با فشردن دکمه های "Ctrl+H" شما پنجره ی زیر را خواهید دید :

Click here to enlarge

همان ور که در منطقه ی مشخص شده می بینید شما می توانید در میان تاریخچه ی کارکرد خود به هر طرف که می خواهید بروید ، امکان دارد یک URL قدیمی باقی بماند؟ مرورگر تاریخچه به شما امکانات گوناگونی عرضه می کند ،. همان طور که در تصویر می بینید تاریخچه بر اسا روزهای مختلف تقسیم بندی شده است ،*شما می توانید هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید.

Click here to enlarge

همان طور که در بخش روشن تر تصویر زیر مشاهده می کنید ، شما می توانید با تایپ کلمه ی مورد نظر خود در بخش "Search" در تاریخچه به دنبال آدرس سایت های که شامل این کلمه هستند بگردید ، در زیر می بینید که من کلمه ی "Mozilla" را تایپ کرده ام و فایرفاکس به صورت اتوماتیک یک لیست از آدرس های تاریخچه را که در آن ها لغت "Mozilla" وجوددارد را گرد آورده است.

Click here to enlarge

در قسمت راست Search شما "View" را مشاهده می کنید ، با کلیک روی View شما می توانید از منوی پاین آمدنی آن سایت های خود را به هر ترتیبی که می خواهید مرتب کنید. می توانید کلک کنید و کمی با گزینه ها بازی کنید .

ورودی به موزیلا فایرفاکس ، بخش ۶

مدیر دانلود ها

به منوی Tools رفته و بر روی "Downloads" کلیک کنید ، چیزی شبیه به تصویر زیر را خواهید دید :

Click here to enlarge

این مدیر دانلود های موزیلا فایرفاکس است این قابلیت دو عملکرد اصلی دارد ، شما می توانید دانلود های فعلی را ببینید و آن ها را به پایان برسانید. اگر به تصویر بالا توجه کنید ،*در می یابید که این ظارهر کاربند پسند مدیر دانلود ها یکی از کارهای نیک موزیلاست

Click here to enlarge

در قسمتی که در تصویر بالا روشن تر نمایش داده شده جایی که فایل ها به طور پیش فرض در آن ذخیره می شوند نمایش داده شده است ، کلیک کردن روی شکلک یا نام شاخه ی مورد نظر آن شاخه را در فایل منجر مورد نظرتان باز خواهدکرد.

Click here to enlarge

دکمه ی "Clean Up" به شما اجازه می دهد تا لیست فایل های دانلود شده را از مدیر دانلود خود پاک کنید.

Click here to enlarge

در تصویر بالا شما عمل دانلود کردن را می بینید .همان طور که می بینید مدیر دانلود به شما می گوید که چقدر از عمل دانلود کردن گذشته است ، سرعت دانلود کردن چقدر است و چقدر زمان باقی مانده تا دانلود تمام شود.
    Click here to enlarge

8. 2کاربر از محمد خوزستان بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

hz_hamed (22nd January 2011),mir5 (16th April 2011)

علایق
    تعميرات
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    208
    11,994 سپاس از2,050 پست
    ورودی به موزیلا فایرفاکس ، بخش ۷

مرتب کردن ، پیش نمایش چاپ و چاپ صفحات

من مطمئن هستم که بسیاری از شما مستندات را مستقیما از مرورگر چاپ می کنید. موزیلا فایرفاکس به شما اجازه می دهد که گزینه های چاپ را به خوبی تغییر بدهید ، مانند یک ویرایش گر متن دلخواه شما .
    قبل از همه از منوی گوشه ی بالا سمت چپ مرورگر خود ، از منوی "File" گزینه ی "Page setup " یا مرتب کردن برگه را انتخاب کنید. شما دو گزینه دارید :

Click here to enlarge

در "Format & Options" یا " قالب و گزینه ها" شما می توانید "وضعیت برگه ی چاپ" یا oriention را یکی از دو وضعیت "Portrail" (عمودی) و "Landscape" (افقی) انتخاب کنید . اگر شما می خواهید رنگ یا تصویر پشت زمینه نیز چاپ شود (که معمولا به این کار احتیاجی نیست) می توانید مربع "(Print background (colors & images" را علامت بزنید.

Click here to enlarge

در "Margins & Header/Footer" یا کناره ها ، سرآمد ها و ته نویس ها شما می توانید فاصله ی نوشته از کناره هارا انتخاب کنید و نیز اگر لازم است سرآمد ها (نوشته هایی در رابطه با صفحه ی شما که در قسمت بالای صفحه چاپ می شوند -مترجم) و یا ته نویس ها را انتخاب کنید. (که اغلب لازم به چاپ این اطلاعات نیست چرا که فضای برگه ی شمارا محدود خواهند کرد.)
    همان ور که مشاهده کردید گزینه ها ی چاپ مانند یک پردازشگر متن مانند OpenOffice یا Word کامل است . من نمی توانم به شما بگویم چگونه باید تنظیم کنید ، این دیگر با شماست برای ادامه ی عملیات به منوی File و Print Preview یا پیش نمایش چاپ بروید. شما گزینه های زیر را خواهیددید.:

Click here to enlarge

اگر شما به بالای نوار ابزار یا toolbar توجه کنید ، تمام گزینه هارا در همان منطقه مشاهده خواهید کرد حقیقتا شما می توانید به عملکر های بسیاری در پیش نمایش چاپ دست پیدا کنید ، در نهایت هم برای چاپ روی دکمه ی "Print" یا چاپ کلیک کنید.

ورودی به موزیلا فایرفاکس ، بخش ۸

بوک مارک ها

بوک مارکها و عملکرد بوک مارک ها بیشتر مواقع برای کسانی مفید است که به صورت روزانه تعدادی سایت پایه را مرور می کنند. در این مقاله من مقداری بیشتر درباره ی گزینه هاو ملاحظات مربوط به بوک مارک ها در فایرفاکس توضیح خواهم داد. من مطمئن هستم با کمی اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه ی کار موزیلا فایرفاکس و چگونگی بهینه کردن بوک مارک ها مهارت و قدرت شما در مرور ورق های اینترنتی بهتر خواهد شد. (بوک مارک به کاغذی گفته می شود که در میان برگه های کتاب می گذارند تا در مراجعه ی بعدی آن برگه را به راحتی پیدا کنند ، *ترجمه ی فارسی آن چوب الف است که من برای جلوگیری از تکلف متن از استفاده ی آن خود داری می کنم -مترجم)

Click here to enlarge

اگر به تصویر بالا توجه کنید من منویی که به بوک مارک های شما مربوط است را روشن تر کرده ام ، یک کلیک چپبا موس خود روی آن بکنید تا منوی کامل تری به شما نمایش داده شود :

• اضافه کردن به بوک مارک ها (گزینه)
    انتخاب این عمل صفحه یا Tab ای را که در آن قرار گرفته اید به بوک مارک های شما اضافه می کند.اگر این گزینه را انتخاب کنید پنجره ی زیر به شما نمایش داده خواهد شد (همانند تصویر زیر) ، توجه کنید که شما گزینه های کمی دارید. شما می توانید برای بوک مارک خود یک اسم انتخاب کنید و در بخش "Name" وارد کنید. همچنین شما باید انتخاب کنید که موزیلا فایرفاکس شما بوک مارک را در چه شاخه ای باید ذخیره بکند.اگر شما مربعی را که می گوید "Book mark all tabs in a folder" یا "تمام کاربرگ ها در یک شاخه جمع کن!" را علامت بزنید مرورگر یک شاخه ی جدید ساخته و تمام کاربرگ های موجوددر پنجره را داخلآن اضافه می کند. اگر شما دقیقا مفهوم کابرگ ها(Tabs) را نمی دانید سری به این مقاله بزنید. من به شما پیشنهاد می کنم چند دقیقه ای برای گشت و گذار و تلاش برای یاد گیری آنچه در این جاست وقت صرف کنید.

Click here to enlarge

برای پاک کردن یک بوکمارک از لیست کافیست برروی منوی "Bookmarks "در نوار ابزار کلیک کرده و بعد از پیدا کردن بوک مارک مورد نظرتان برروی آن کلیک راست کرده و "Delete" را انتخاب کنید.
    • مدیریت بوک مارک ها (منو)
    Click here to enlarge

بله ، یک پنجره*ی جدید. فکر نمی*کنم نیازی به توضیح بیشتر باشد ، همه چیز واضح است. مدیر بوک*مارک*ها را می*توان برای مدیریت مشخصات (نام و محل اشاره) هر کدام از بوک*مارک*ها استفاده کرد. تمام بوک*مارک ها به خوبی در شاخه*ها و بخش های مجزا طبقه*بندی شده*اند. من پیشنهاد می کنم برای مدتی با این مدیر بوک*مارک کار کنید ، هیچ کار دشواری در پیش ندارید ، با کمی وقت گذاشتن روی مدیر بوک*مارک*ها می توانید یک بوک*مارک منظم داشته*باشید.

• شاخه ی نوار ابزار بوک مارک ها (یک شاخه است)
      در اینجا شمامی*توانید تعدادی از لینک*های سایت موزیلا را پیدا کنید ، همچنین می*توانیدآنچه را که می خواهید خودتان به آن اضافه کنید.

• موزیلا فایر فاکس و اطلاعات موزیلا (یک شاخه)
    به صورت پیش فرض تعدادی منبع برای کم در استفاده ی از فایرفاکس در این شاخه وجود دارد ، شما می توانید در صورت نیاز سایت های دیگری به آن اضافه کنید.
    • جستجو های سریع (یک شاخه)
    تعدادی سایت برای جستجو کردن در این شاخه موجود است ، شما می توانید آن گونه که می خواهید این شاخه را ویرایش کنید.
    • وارد کردن Favourites از IE (یک شاخه)
    اگر شما قبل از این از IE به عنوان مرورگر پیش فرض خود استفاده می کردید ، شما بوک مارک های IE خود را در این شاخه پیدا خواهید کرد ، جالبه نه

• بوک مارک های شما ( URL ها)
    در پایین ترین قسمت از منوی بوک مارک ها شما می توانید بوک مارک هایی که بعد از نصب فایرفاکس اضافه کرده*اید را پیدا کنید ، توجه داشته باشید که شما می توانید این بوک*مارک ها را به هر جایی که دلتان می خواهد منتقل کنید.

Click here to enlarge

10. 4کاربر از محمد خوزستان بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (22nd January 2011),bardia  (22nd January 2011),hz_hamed (22nd January 2011),mir5 (16th April 2011)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع