.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: صدای کامپیوتر در نمی یاد مشکلش از کجا؟

تشکر ها
    2,685
    1,334 سپاس از181 پست

صدای کامپیوتر در نمی یاد مشکلش از کجا؟

سلام دوستان عزیز

درایور صدای کامپیوترنصب کردم ازداخلdevice manager سخت افزار شناخت ولی صدای کامپیوتر در نمی یاد اسپیکر هم ازمایش کردم سالمه. می خواستم بدونم این سیستم مشکلش چیه؟
    ویرایش توسط majidgolboy : 30th November 2010 در ساعت 00:45

2. 5کاربر از majidgolboy بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (30th November 2010),hamed_p (20th August 2011),SURENA (30th November 2010),امید کراش (21st April 2012),علي اصلاني  (30th November 2010)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط pahnab90 Click here to enlarge
    سلام دوستان عزیز

درایور صدای کامپیوترنصب کردم ازداخلdevice manager سخت افزار شناخت ولی صدای کامپیوتر در نمی یاد اسپیکر هم ازمایش کردم سالمه. می خواستم بدونم این سیستم مشکلش چیه؟
    دوست عزيز مدل مادربرد شما چي هست؟
    ** سخاوت در زیاد دادن نیست، در به موقع دادن است**

4. 5کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (30th November 2010),davodpor (30th November 2010),KIAN FAR (30th November 2010),SURENA (30th November 2010),امید کراش (21st April 2012)

علایق
    prey
    شغل و حرفه
    service
    تشکر ها
    1,533
    2,311 سپاس از287 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط pahnab90 Click here to enlarge
    سلام دوستان عزیز

با سلام دوست شما در قسمتکنترل پنل بروید وبعد قسم صدا انجا نگاه کنید اگر کارت صدا نصب باشد مدل انرا قید میکند اگر نصب نباشد بهتر است انرا نصب کنید
    [FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=blue]تعجیل د[/COLOR]ر[COLOR=purple] ظهور[/COLOR][COLOR=lime] امام زمان[/COLOR] [COLOR=blue]صلوات[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=5][FONT=Georgia][COLOR=blue].[/COLOR][/FONT][/SIZE]
    [SIZE=5][FONT=Georgia][COLOR=blue][URL="http://www.novinrobat"][U][COLOR=#0066cc][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/U][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE]

[URL="http://www.novinrobat.tk"][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][FONT=Verdana][COLOR=mediumturquoise]w[/COLOR][COLOR=blue]w[/COLOR][COLOR=purple]w[/COLOR][/FONT].[COLOR=red]novinrobat[/COLOR].[COLOR=lime]tk[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]

6. 6کاربر از davodpor بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (30th November 2010),hamed_p (20th August 2011),KIAN FAR (30th November 2010),SURENA (30th November 2010),امید کراش (21st April 2012),علي اصلاني  (30th November 2010)

تشکر ها
    3,840
    26,056 سپاس از3,440 پست

با درود به شما برخی از ویندوزهایی که ویرایش شده دست مشتریان قرار میگیره با این مشکل مواجه میشوند .ببینید از منوی کنترل پنل ادد هاروارد رو انتخاب کنید و ببینید تا کدام گزینه درایو علامت تعجب یا علامت سوال روشه اگه درایو سوند شما بود باید روی گذینه درایو راست کلیک کرده و گزینه اپدیت درایو رو انتخاب کنید شایان ذکر است که سی دی کارت صدای شما هم باید درون سی دی رام قرار داشته باشه تا به صورت اتومات برنامه درایو مورد نظر نصب بشه امیدوارم راهنمایی کاملی کرده باشم اگر موفق به این کار نشدید اطلاع بدید تا راهکار دیگری پیشنهاد کنم!

8. 5کاربر از savalan بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (30th November 2010),hamed_p (20th August 2011),pal-electronic (30th November 2010),SURENA (30th November 2010),امید کراش (21st April 2012)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع