.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مدیران وکاربران عزیز بخش کامپیوتر لطفا کمکم کنید/:

تشکر ها
    625
    1,233 سپاس از188 پست

مدیران وکاربران عزیز بخش کامپیوتر لطفا کمکم کنید/:

:(30):Click here to enlargeClick here to enlargeسلام خسته نباشیدخدمت مدیران محترم کاربران عزیز؟/ 1:چرا فایلی که مثل بازی از اینترنت دانلود میکنم مثلا با حجم100مگ بعدازخارج کردن از حالت زیپ یعنی بعداز کمی پیغام وارد کردن درایو دیگه میده من هرچی وارد میکنم بازم پیغام میده چه کنم.البته عکس در زیر گذاشتم ببخشید با مبایل عکس گرفتم اگه کسی نرم افزار عکس گرفتن از صحفه دسکتاب داره برام بذاره دانلود کنم مرسید 2:کامپیوترم بعداز نصب بازی یکم بازی کردن خودبخود خاموش میشه اعصاب من و بچه مون ریخته به هم لطفا راهنمای کنید با تشکر از شماClick here to enlarge
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست IMG0261A.jpg  
    [CENTER][SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]زنده باد کیانست[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]یاد گرفتن را:[/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Purple"]کسانی درک میکنند که با یک چشم بر گذشته بگریند و با چشم دیگربه آینده لبخند بزنند.[/COLOR][/FONT][/SIZE]

[SIZE="5"][FONT="Arial"][COLOR="Blue"]با كليك كردن بر روي واژه سپاس باعث خوشحال كردن نويسنده ها شويد[/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]

2. نمایش تمام تشکر های majid10 در این پست:

SURENA (17th November 2010)

علایق
    الکترونیک
    شغل و حرفه
    webmaster
    تشکر ها
    68,096
    58,109 سپاس از9,041 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط majid10 Click here to enlarge
    :(30):Click here to enlargeClick here to enlargeسلام خسته نباشیدخدمت مدیران محترم کاربران عزیز؟/ 1:چرا فایلی که مثل بازی از اینترنت دانلود میکنم مثلا با حجم100مگ بعدازخارج کردن از حالت زیپ یعنی بعداز کمی پیغام وارد کردن درایو دیگه میده من هرچی وارد میکنم بازم پیغام میده چه کنم.البته عکس در زیر گذاشتم ببخشید با مبایل عکس گرفتم اگه کسی نرم افزار عکس گرفتن از صحفه دسکتاب داره برام بذاره دانلود کنم مرسید 2:کامپیوترم بعداز نصب بازی یکم بازی کردن خودبخود خاموش میشه اعصاب من و بچه مون ریخته به هم لطفا راهنمای کنید با تشکر از شماClick here to enlarge
    دوست عزیز من نظرم را میدم ولی منتظر بمونید اساتید بخش کامپیوتر نظر قطعیشون رو اعلام میکنند
    به نظر بنده فکر میکنم فایلی که شما دانلود کرده اید از نمونه فایلهای تکه تکه شده باشه که باید مسیر تکه بعدی را بدهید(شما قسمتی از فایلتون را دانلود کرده اید)
    بازی شما چند قسمت میباشد که با دانلود بقیه قسمت ها و قرار دادن در یک پوشه و داشتن winrarاز شما مسیر نمیخواهد -یا اینکه برای اکسترکت کردن مسیری که داده اید حجم کافی را ندارد وباید درایور دیگر را بدهید که حجم کافی داشته باشد/.

4. 9کاربر از KIAN FAR بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (18th November 2010),bardia  (18th November 2010),davodpor (18th November 2010),majid10 (17th November 2010),pal-electronic (17th November 2010),Sinapars  (18th November 2010),SURENA (17th November 2010),مهرپور (17th November 2010),علي اصلاني  (17th November 2010)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط KIAN FAR Click here to enlarge
    دوست عزیز من نظرم را میدم ولی منتظر بمونید اساتید بخش کامپیوتر نظر قطعیشون رو اعلام میکنند

به نظر بنده فکر میکنم فایلی که شما دانلود کرده اید از نمونه فایلهای تکه تکه شده باشه که باید مسیر تکه بعدی را بدهید(شما قسمتی از فایلتون را دانلود کرده اید)

بازی شما چند قسمت میباشد که با دانلود بقیه قسمت ها و قرار دادن در یک پوشه و داشتن winrarاز شما مسیر نمیخواهد -یا اینکه برای اکسترکت کردن مسیری که داده اید حجم کافی را ندارد وباید درایور دیگر را بدهید که حجم کافی داشته باشد/.
    با سلام

به نظر بنده هم فرمايشات جناب كيانفر درست است و به طور كلي يكي از اين دو حالت ممكن است پيش آمده باشد.

اما به چه شكلي بايد از مانيتور عكس بگيريد رو عرض ميكنم

شما در روي كيبرد سيستم خود كليدي به نام Print Screen يا SysRq داريد. صفحه مورد نظر رو كه مشاهده كرديد يك بار اين كليد رو فشار بدهيد و بعد برنامه Paint ويندوز يا همون برنامه نقاشي رو باز كنيد و به سربرگ Edit رفته و گزينه Paste رو كليك كنيد .خواهيد ديد كه صفحه مورد نظر ظاهر مي شود كه بهد از ويرايش با هر فرمتي كه خواستيد ذخيره كنيد.

موفق باشيد
    ** سخاوت در زیاد دادن نیست، در به موقع دادن است**

6. 8کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (18th November 2010),davodpor (18th November 2010),KIAN FAR (17th November 2010),majid10 (17th November 2010),pal-electronic (17th November 2010),Sinapars  (18th November 2010),SURENA (17th November 2010),مهرپور (17th November 2010)

علایق
    الكترنيك , موسيقي
    شغل و حرفه
    کارمند , نرم افزار
    تشکر ها
    6,376
    10,250 سپاس از1,384 پست

اين هم مراحل كار بعد از فشار دادن كليد Print Screen يا SysRq به صورت تصويري.

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Click here to enlarge

و فايل ويرايش شده نهايي

Click here to enlarge
    ** سخاوت در زیاد دادن نیست، در به موقع دادن است**

8. 7کاربر از علي اصلاني بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ARIYA (18th November 2010),davodpor (18th November 2010),KIAN FAR (17th November 2010),majid10 (17th November 2010),Sinapars  (18th November 2010),SURENA (17th November 2010),مهرپور (17th November 2010)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع