.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: بحث در خصوص كم كردن كيلومتر خودرو

تشکر ها
    1
    284 سپاس از56 پست

پیش فرض بحث در خصوص كم كردن كيلومتر خودرو

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط سعید زینیوند Click here to enlarge
    ممنون استاد،از کیلومتر براش کم کردم.گفتم اگه تو ایسیو هم ثبت شده اونم براش کم کنم که خوشبختانه تو ایسیو ثبت نمیشه.
    نه قربان تو ecu ثبت نمیشه ولی یک ای سی هست که داخل وجدان خوابیده شما هست که اونو هیچ وقت نمیتونی پاک کنی ان وجدان وقتی بیدار میشود که شما متخصص این کار نیودید و یکی همان بلایی که شما سر ان ماشین اوردی را به شما میفروخت فرضا ماشین 200 هزار کیلومتر کار کرده را به عنوان 80 هزار می فروخت

من تعمیر کار دوربین فیلم برداری حرفه ای هستم و دوربین های گران قیمت از روی کار کرد و تمیزی ان فروخته میشود و خیلی راحت میتوانم ساعت کار کرد ان را کم کنم اگر یک ریال در جیبم نباشد و فردای ان روز هم باید پول دانشگاه پسرم را برای گرفتن کارت امتحان بدهم و ملیونها هم به من بدهند باز هر گز این کار را نمیکنم
    ویرایش توسط poya22 : 16th February 2017 در ساعت 20:29

2. 4کاربر از poya22 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

monster2014 (2nd September 2017),Nimaazx (16th February 2017),ormax (31st May 2018),saeed sky (31st December 2019)

تشکر ها
    8
    11 سپاس از7 پست

اقا اگر داری کیلومتر ماشینو کم میکنی بفروشی فکر کن ماشینو خودت میخوای بخری یکی باهات همچین کاری کنه میپسندی ؟ همیشه ادم باید خودشو بذاره جای بقیه. فکر کن خودتی. اینجوری جامعه پیشرفت میکنه.نه شما همه. حالا به شما میگم نه که خودم پیغمبر باشم ولی تلاش میکنم امثال این کار ها رو نکنم یا کمتر بکنم. مثلا چند بار به اینترنت همسایه رو با برنامه باز کردم و کانکت شدم ولی در کل کار درستی نکردم و سعی کردم جای دیگه طور دیگه جبران کنم .
    اگر کسی از شما ماشین رو به قیمت منصفانه نمیخره نفروش بهش. به قیمت منصفانه نسبت به شرایط کارکردش بفروش.
    در نهایت خودت میدونی.

4. نمایش تمام تشکر های Nimaazx در این پست:

monster2014 (2nd September 2017)

علایق
    الکترونیک خودرو
    شغل و حرفه
    مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو
    تشکر ها
    3,166
    1,960 سپاس از375 پست

Icon16 پاسخ : درخواست راهنمائی در مورد کم کردن کیلومتر از داخل ایسیو بوش ME 7.4.4

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط poya22 Click here to enlarge
    نه قربان تو ecu ثبت نمیشه ولی یک ای سی هست که داخل وجدان خوابیده شما هست که اونو هیچ وقت نمیتونی پاک کنی ان وجدان وقتی بیدار میشود که شما متخصص این کار نیودید و یکی همان بلایی که شما سر ان ماشین اوردی را به شما میفروخت فرضا ماشین 200 هزار کیلومتر کار کرده را به عنوان 80 هزار می فروخت

من تعمیر کار دوربین فیلم برداری حرفه ای هستم و دوربین های گران قیمت از روی کار کرد و تمیزی ان فروخته میشود و خیلی راحت میتوانم ساعت کار کرد ان را کم کنم اگر یک ریال در جیبم نباشد و فردای ان روز هم باید پول دانشگاه پسرم را برای گرفتن کارت امتحان بدهم و ملیونها هم به من بدهند باز هر گز این کار را نمیکنم

باسلام
    جناب poya22 وnimaazxلطف کنید از قضاوت شخصیت ،در پست های فنی وارسالی خوداری کنید
    واگر هم موضوعی به نظرتان اشکال دارد ،ضمن حفظ احترام ،به مسئولین سایت اطلاع دهید
    وبدانیدکه هیچ یک از دوستان با نیتی که عرض کردید این کار را انجام نمیدهند
    ضمنا هیچ یک از ما حق قضاوت در خصوص وجدان اشخاص نداریم چون
    جای آن شخص نیستیم ونمیدانیم

ویرایش توسط mehran11 : 17th February 2017 در ساعت 01:33

6. 6کاربر از mehran11 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (19th February 2017),karim1350  (19th February 2017),monster2014 (2nd September 2017),TuneUp_Vahab (18th February 2017),سعید زینیوند (7th April 2017),علي اصلاني  (17th February 2017)

تشکر ها
    1
    284 سپاس از56 پست

جناب mehran11 یکی از دوستان من در کشور کانادا این کار را انجام میدهد و خیلی نیت خوبی دارد چون انجا قانون است که اگر کیلومتر از یک حد بالا رفت حتما باید ماشین را به اوراقی بدهد و دارندگان جریمه سنگینی میشوند.این دوست من بعد از کم کردن کیلومتر یک چک لیست به صاحب ماشین میدهد که چه زمان تسمه تایم و غیره را تعویض کند و اصالت واقعی ثبت میشود و از صاحب ماشین امضا گرفنه میشود که مسئولیتی نداشته باشند.این کار را فقط هندی ها و پاکستانی ها و ایرانی ها در دنیا انجام میدهند .چه افتخاری نصیب ما شده .
    جناب mehran11 مدیر قسمت خودرو کدام نمایندگی اصلی کیلومتر کم میکند؟ نیت کم کردن کیلومتر هیچ توجیح ندارد
    شاید توجیح ان برای دیر عوض کردن تسمه تایم است که صاحب بعدی دیرتر تسمه تایم عوض کند و پاره شود تا سوپاها پیستون را خرد کند بخصوص در L90

من خودم چند سال ادمین یک سایت مشابه معروف بودم و چون نمی خواهم این موضوع ادامه دار شود دیگر در این بخش چیزی نمی نویسم.
    موفق باشید

8. نمایش تمام تشکر های poya22 در این پست:

علایق
    الکترونیک خودرو
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    3,166
    1,960 سپاس از375 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمائی در مورد کم کردن کیلومتر از داخل ایسیو بوش ME 7.4.4

جناب mehran11 یکی از دوستان من در کشور کانادا این کار را انجام میدهد و خیلی نیت خوبی دارد چون انجا قانون است که اگر کیلومتر از یک حد بالا رفت حتما باید ماشین را به اوراقی بدهد و دارندگان جریمه سنگینی میشوند.این دوست من بعد از کم کردن کیلومتر یک چک لیست به صاحب ماشین میدهد که چه زمان تسمه تایم و غیره را تعویض کند و اصالت واقعی ثبت میشود و از صاحب ماشین امضا گرفنه میشود که مسئولیتی نداشته باشند.این کار را فقط هندی ها و پاکستانی ها و ایرانی ها در دنیا انجام میدهند .چه افتخاری نصیب ما شده .
    جناب mehran11 مدیر قسمت خودرو کدام نمایندگی اصلی کیلومتر کم میکند؟ نیت کم کردن کیلومتر هیچ توجیح ندارد
    شاید توجیح ان برای دیر عوض کردن تسمه تایم است که صاحب بعدی دیرتر تسمه تایم عوض کند و پاره شود تا سوپاها پیستون را خرد کند بخصوص در L90

من خودم چند سال ادمین یک سایت مشابه معروف بودم و چون نمی خواهم این موضوع ادامه دار شود دیگر در این بخش چیزی نمی نویسم.
    موفق باشید
    جناب poya22
    متوجه عرایض بنده نشدیداگر مشکلی میبینید با مسئول سایت در میان بگذارید
    بدون تعارف بهتون میگم نصیحت در این بخش ممنوع است چون جای آن نیست و
    ودوستان در راستای آموزش وخط مشی سایت دراین بخش دارن فعالیت میکنن وهمچنین به دلایلی که قبلاعرض کردم
    خدمت شما.آقای محترم یه مقدار به فعالیت خودتون هم نیم نگاه داشته باشین چون کپی نرم افزار وسخت افزاربدون اجازه ،
    هرچند خارجی هم باشد درست نیست(پروگرامر30دلاری رو کمتر ازقیمت تبلیغ میکنید)
    ویرایش توسط mehran11 : 17th February 2017 در ساعت 17:29

10. 3کاربر از mehran11 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (19th February 2017),karim1350  (19th February 2017),سعید زینیوند (7th April 2017)

تشکر ها
    1
    284 سپاس از56 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمائی در مورد کم کردن کیلومتر از داخل ایسیو بوش ME 7.4.4

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mehran11 Click here to enlarge
    .آقای محترم یه مقدار به فعالیت خودتون هم نیم نگاه داشته باشین چون کپی نرم افزار وسخت افزاربدون اجازه ،
    هرچند خارجی هم باشد درست نیست(پروگرامر30دلاری رو کمتر ازقیمت تبلیغ میکنید)
    نرم افزار را کپی نکردیم و در اختیار همگان است این پروگرامر سورس باز است و در اختیار همه قرار دارد هر کسی هم میتواند ان را بسازد و نرم افزار طوری طراحی شده است که همه میتوانند حتی با تغییرات در پروژه خودش استفاده کند اخر صفحه سایت خودش هم به این موضوع اشاره کرده .فریمور میکرو کنترول را در اختیار همه گذاشتن تا هر کسی خواست خودش درست کند هیچ کار خلافی هم انجام ندادم شما اگر بگویید من این پروگرامر را ساختم و ای سی را ساپورت نمیکند برایتان میفرستند
    بله اگر من خودم فریمور پروگرامر را مینوشتم حق با شما بود

خودشان سورس برنامه در سایتشان گذاشتن نقشه هم گذاشتن
    اینجا هم اگر بخواهیم با همان کیفیت بسازیم همان 30 دلار میشود
    ویرایش توسط poya22 : 17th February 2017 در ساعت 19:53

12. نمایش تمام تشکر های poya22 در این پست:

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,831 سپاس از3,600 پست

درود:

دوستان اينجا جاي بحث و نصيحت و انتقاد نيست لطفا از ارسال مطالب غير مرتبط خودداري نماييد.
    چاقو ساز چاقو و ساتور ميسازد و ميفروشد
    خريدار چه با آن مرغ سر ببرد چه انسان!
    ----------------------------------------------------------------------------
    پستها انتقال يافتند
    ویرایش توسط TuneUp_Vahab : 18th February 2017 در ساعت 09:15
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

14. 6کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASHKAN-NO (19th February 2017),karim1350  (19th February 2017),M.Salehi  (6th March 2017),mehran11 (18th February 2017),monster2014 (2nd September 2017),سعید زینیوند (7th April 2017)

علایق
    تعمیرات صوتی تصویری
    تشکر ها
    41,281
    93,143 سپاس از17,885 پست

نرم افزار را کپی نکردیم و در اختیار همگان است این پروگرامر سورس باز است و در اختیار همه قرار دارد هر کسی هم میتواند ان را بسازد و نرم افزار طوری طراحی شده است که همه میتوانند حتی با تغییرات در پروژه خودش استفاده کند اخر صفحه سایت خودش هم به این موضوع اشاره کرده .فریمور میکرو کنترول را در اختیار همه گذاشتن تا هر کسی خواست خودش درست کند هیچ کار خلافی هم انجام ندادم شما اگر بگویید من این پروگرامر را ساختم و ای سی را ساپورت نمیکند برایتان میفرستند
    بله اگر من خودم فریمور پروگرامر را مینوشتم حق با شما بود

خودشان سورس برنامه در سایتشان گذاشتن نقشه هم گذاشتن
    اینجا هم اگر بخواهیم با همان کیفیت بسازیم همان 30 دلار میشود
    درود
    دوست عزیز لطف کنید با مدیر بخش بحث نکنید
    اگر این کار به نظر شما درست نیست
    بهتره این کار را نکنید هر کسی هم
    مسئول گناه کردن یا نکردن خود هست
    کسی را در قبر دیگری نمی گذارن
    لطفا دیگه بحث را تمام کنید

نرم افزار پیدا کردن ادرس جدید
    موقع
    ف ی ل ت ر شدن
    همه دوستان دانلود کنید کاملا رایگان

از اینجا دانلود شود کاملا رایگان

Click here to enlarge
    Click here to enlarge
    ASHKAN-NO KIANSAT
    ناظم کل سایت --------------- ناظم کل سایت
    Click here to enlarge
    Click here to enlarge

16. 8کاربر از ASHKAN-NO بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

karim1350  (19th February 2017),KIAN FAR (4th August 2017),M.Salehi  (6th March 2017),mehran11 (19th February 2017),monster2014 (2nd September 2017),TuneUp_Vahab (19th February 2017),سعید زینیوند (7th April 2017),علي اصلاني  (2nd September 2017)

علایق
    الکترونیک خودرو
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    3,166
    1,960 سپاس از375 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mehrnaz Click here to enlarge
    سعی کنید راه درست زیستن را بیاموزید بجای دور زدن همدیگه

سلام
    کاربر محترم در پست های قبل هم از طرف مسئولین سایت در خصوص نصایح وانتقادات تذکر داده شده
    اگر موضوعی به نظر شما جالب نیست این اجازه را ندارید که دیگران را مواخذه یا زیر سئوال ببریدومعلم اخلاق شوید

مباحث عنوانی در راستای اهداف سایت میباشد ومیتوانید شرکت نکنید

18. 5کاربر از mehran11 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (4th August 2017),M.Salehi  (6th March 2017),monster2014 (2nd September 2017),TuneUp_Vahab (19th February 2017),سعید زینیوند (7th April 2017)

علایق
    الکترونیک
    شغل و حرفه
    webmaster
    تشکر ها
    68,106
    58,112 سپاس از9,044 پست
    ویرایش توسط KIAN FAR : 20th September 2021 در ساعت 15:19

20. نمایش تمام تشکر های KIAN FAR در این پست:

RTL HD (25th December 2017)

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کسانی که مطلب فوق را خوانده اند ، به این مطالب هم سر زده اند :

1. تاپيك مخصوص درخواست كم كردن كيلومتر انواع خودروها
    توسط TuneUp_Vahab در انجمن کدها و فایل های ایپرام انواع کیلومتر
    پاسخ ها: 10
    آخرين نوشته: 25th December 2022, 20:02
  2. پاسخ ها: 1
    آخرين نوشته: 30th June 2022, 22:01
  3. كم كردن كيلو متر
    توسط hassan madane در انجمن آموزش های تعمیر و کاهش کیلومتر
    پاسخ ها: 2
    آخرين نوشته: 9th September 2012, 12:43
  4. كم كردن كيلو متر خودرو